Nowa CBR600RR- dostępna tylko w Japonii?
MotoRmania
25 sierpnia 2020

Największym rynkiem zbytu dla tego modelu Hondy od zawsze były Stany Zjednoczone. Tam ciągle możecie kupić aktualny model 2020 – czyli poprzednik tego zaprezentowanego na oficjalnym zdjęciu. Okazuje się jednak, że te nowy motocykl na razie dostępny będzie jedynie w Japonii. Honda USA potwierdziła, że „nie ma planów wprowadzania nowego CBR600RR” na rynek amerykański. Nie wiemy niestety dlaczego podjęto taką decyzję. Nową maszynę opisywaliśmy dokładnie tutaj. Jedyną dodatkową informacją jaką mamy od momentu ukazania się pierwszego nagrania jest fakt, że nowy model jest o kilka kilogramów cięższy od poprzednika, a moc podawana przez producenta to 119KM.

UWAGA Reklama 🙂 Odbierz PAKIET „1500zł Plus” dla motocyklistów na Dainese, treningi, zakupy motocyklowe rejestrując dostęp do naszych materiałów Premium z zakresu szkoleń, testów i porad. Tutaj dowiesz się wszystkiego.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły