Nowa CBR600RR- dostępna tylko w Japonii?

- MotoRmania

Największym rynkiem zbytu dla tego modelu Hondy od zawsze były Stany Zjednoczone. Tam ciągle możecie kupić aktualny model 2020 – czyli poprzednik tego zaprezentowanego na oficjalnym zdjęciu. Okazuje się jednak, że te nowy motocykl na razie dostępny będzie jedynie w Japonii. Honda USA potwierdziła, że „nie ma planów wprowadzania nowego CBR600RR” na rynek amerykański. Nie wiemy niestety dlaczego podjęto taką decyzję. Nową maszynę opisywaliśmy dokładnie tutaj. Jedyną dodatkową informacją jaką mamy od momentu ukazania się pierwszego nagrania jest fakt, że nowy model jest o kilka kilogramów cięższy od poprzednika, a moc podawana przez producenta to 119KM.

UWAGA Reklama ? Odbierz PAKIET „1500zł Plus” dla motocyklistów na Dainese, treningi, zakupy motocyklowe rejestrując dostęp do naszych materiałów Premium z zakresu szkoleń, testów i porad. Tutaj dowiesz się wszystkiego.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl