Hit cenowy: 450 euro za tydzień! KTM Adventure, 2 osoby, Hiszpania!

- Pejser

Poczuj siłę swojego pieniądza – tak atrakcyjnej finansowo oferty jeszcze nie było :):) Wpadaj do nas na tydzień z żoną, mężem, kolegą, koleżanką, narzeczoną lub sam/a :).  Czekają najlepsze trasy na planecie, nowe motocykle KTM 390 Adventure, plaże Costa del Sol i 7 dniowe zakwaterowanie w pokojach naszego apartamentu znajdującego się minutę jazdy lub 10 minut piechotą od haciendy Motormani.  

Reasumując, cena 450 euro obejmuje: 7 dniowe zakwaterowanie ( prywatny pokój, łazienka, dostęp do wspólnej kuchni),  użyczenie motocykla KTM 390 Adventure  oraz możliwość bezpłatnego pobytu dla osoby towarzyszącej ( to taka osoba, która śpi z Tobą w jednym łóżku).  Koszty dodatkowe : koszty dostania się na miejsce ( bilet lotniczy/ dojazd z lotniska, koszty paliwa do motocykla , koszty wyżywienia na miejscu ( bardzo niski w porównaniu do polskich realiów). 

Zasady pobytu – procedura rezerwacji 

Rezerwujesz termin pisząc na [email protected], a następnie opłacasz swój pobyt. Możesz wybrać dowolny tydzień w tym roku, lub przyszłym licząc od soboty do soboty. Bukujesz sobie bilety i planujesz sposób transportu do haciendy Motormani ( możesz szukać bezpośrednich lotów do Almerii- wtedy dojedziesz na miejsce taksówką, inne opcje to  lot do Alicante lub Malagi, tam najlepiej skorzystać z polskiej wypożyczalni  aut odkryj-auto.pl, po wpisaniu kodu : Motormania masz zniżkę, wypożyczenie auta na tydzień to koszt pomiędzy 100 a 200 euro w zależności od pory roku).  

Lokalizację haciendy znajdziesz po wpisaniu „Moto Angeles” w Google Maps.  Po dotarciu do haciendy odbierzesz motocykl oraz klucz do mieszkania, w którym jest Twój pokój. Maksymalna ilość osób na turnusie turystycznym to 3 riderów i ewentualne osoby towarzyszące, co oznacza, że będą zajęte 3 sypialnie, a części wspólne ( taras, kuchnia) będą dzielone maksymalnie przez 3 pary. Mieszkanie znajduje się ok 1km od haciendy w klimatycznej miejscowości o nazwie Alhabia. Jeżeli dojedziesz wypożyczonym samochodem możesz go zostawić na terenie haciendy Motormanii gdzie będziesz odbierał, a później oddawał motocykl. Nasze pobyty turystyczne trwają od soboty do soboty. Motocykl należy zwrócić do haciendy w piątek do godziny 18.30.  Pokój należy opuścić w sobotę najpóźniej do godziny 10.30. 

KONTAKT: [email protected], tel. +34 691 926 810 ( od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17sta). 

Dlaczego wybraliśmy KTM 390 Adventure? 

Ponieważ jest motocyklem absolutnie idealnym do turystycznej przygody w naszym rejonie Andaluzji. Doświadczonym motocyklistom pozwoli zrealizować dynamiczną przejażdżkę po zakrętach, a mniej doświadczeni nie będą mieli problemu z mocą, ani manewrowaniem. Do wielu dzikich plaż można dojechać tylko drogą szutrową, a ten motocykl jest do tego świetnie przygotowany.. Zachęcamy do spojrzenia na nasz materiał filmowy : 

Kim jesteśmy? 

Od ponad 6 lat prowadzimy treningi jazdy sportowej na terenie Andaluzji, i udostępniamy nasze motocykle drogowe. Chcemy oferować możliwość motocyklowego pobytu w Hiszpanii w przystępnej cenie. Wpadając do nas na pobyt turystyczny będziesz miał okazję poznać osoby, które tutaj trenują i podnoszą swoje umiejętności. Może wrócisz jeszcze raz 🙂 

Co robić na miejscu? 

Powinniście robić na co tylko macie ochotę, ale my profilaktycznie mamy dla Was propozycję na każdy dzień. Wiemy gdzie są najlepsze trasy, gdzie są najlepsze plaże, gdzie są dobre restauracje, gdzie wypożyczyć łódkę, albo kajak. Wystarczy, że pisząc na [email protected] opiszecie swoje preferencje turystyczne i przygotujemy propozycje dla Was.

ZAPRASZAMY 🙂 Mamy miejsca jeszcze na lipiec, sierpień, jesień i cały rok 2025 🙂

Ważne informacje: 

  1. Motocykle są ubezpieczone, ale rider ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia do kwoty 500 euro. 
  2. Motocykle przekazane są czyste i zatankowane do pełna.
  3. Nie! Nie możesz jechać naszymi motocyklami do Maroka! Ani gdziekolwiek za granicę Hiszpanii 🙂 
  4. Przy wydaniu kluczyków prosimy o kaucję w gotówce, w wysokości 100 euro, i zgodę na poniższe zasady : a) Jeżeli motocykl nie wróci zatankowany do pełna zostanie potrącone 50 euro z kaucji. b) Jeżeli motocykl wróci zatankowany, ale nieumyty potrącamy 50 euro z kaucji.  c) W przypadku kiedy motocykl zostanie zwrócony nieumyty i niezatankowany zatrzymamy 100 euro kaucji . d) Przy zwrocie czystego i zatankowanego motocykla kaucja jest zwracana natychmiast w gotówce. 
  5. Przed pobraniem motocykla rider musi nam podesłać zdjęcia prawa jazdy w dowolny sposób ( mail, telefon). 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl