PRESTIŻOWY SHOEI  NXR 2 W PREZENCIE +  NOWY KOMBINEZON!  Łap WAKACYJNY HIT TRENINGOWY W MOTO ANGELES!! 

- Pejser

Mamy dwie wiadomości:  dobrą i KOSMICZNIE DOBRĄ :). Najpierw dobra: pomimo drastycznej inflacji udało nam się podnieść cenę pobytu w Moto Angeles tylko nieznacznie – koszt pobytu z treningami na poziomie 995 euro jest korektą znacznie poniżej wskaźników inflacyjnych.  Mamy nadzieję, że uznacie to  ciągle za wspaniałą propozycję, biorąc pod uwagę, że na miejscu otrzymujecie jednoczęściowy kombinezon, 7 dniowy pobyt w haciendzie, 5 dni zróżnicowanych treningów motocyklowych, oraz możecie bezpłatnie zabrać niejeżdżącą osobę towarzyszącą ( można za niewielką dopłatą zabrać dzieci – szczegóły dot. możliwości zabierania os. towarzyszących opisane są na dole) . Moto Angeles i hacienda Motormanii  to miejsce dla pozytywnych motocyklistów, gotowych na wycisk na treningach i wspólną zabawę wieczorami.  Rekordziści wracali już 6 razy :). Warto tu wpadać, bo „taki mamy klimat”

Teraz KOSMICZNIE DOBRA WIADOMOŚĆ : dla pierwszych 16. osób, które zarezerwują termin w nowej cenie Shoei Polska ma w prezencie kask NXR 2 o wartości 2300zł, co sprawia, że ta promocja jest ofertą nie do odrzucenia!  Nie zawsze przyjeżdżacie do nas w bezpiecznych kaskach, najwyższy czas to zmienić.

Tak, otrzymasz nowy, prestiżowy kask i solidny kombinezon treningowy – zarezerwuj swój pobyt pisząc na : [email protected]    

Firmy Shoei nie trzeba reklamować, ale jeżeli nie znasz modelu NXR2 to tutaj zaprezentuje Ci go Marc Marquez: 

TERMINY 

Ponieważ jedyne wolne terminy na ten rok to już tylko terminy wakacyjne,  aby skorzystać z promocyjnej oferty z kombinezonem oraz kaskiem Shoei NXR2 w prezencie wybierzcie pobyt na jednym z poniższych turnusów. Pospiesz się – mamy tylko 16. kasków do rozdania. Kto pierwszy ten lepszy 🙂  

Turnusy : 

25.06. – 02.07. 

02.-09.07.

09-16.07. 

16-23.07. 

23-30.07. 

30.07. – 06.08. 

06-13.08. 

13-20.08.

20-27.08.

28.08.-03.09. 

03.-10.09. 

JAK ODBIERAM SWOJEGO SHOEI’A NXR 2 ? 

Kaski objęte promocją są w kolorze białym. Zostaną do Was wysłane przez polskie przedstawicielstwo Shoei, po opłaceniu rezerwacji turnusu treningowego w Moto Angeles. Zanim do tego dojdzie, firma Shoei skieruje Was do lokalnego dilera w celu dobrania odpowiedniego rozmiaru. Po ustaleniu szczegółów wyślą do Was prawidłowo dopasowany kask i idziemy o zakład, że również wysokiej jakości T-shirt :). 

Dla chętnych Shoei Polska zaoferował znaczny rabat na akcesoryjną ciemną szybę – kask nie tylko jeszcze lepiej wtedy wygląda, ale taka szyba na pewno przyda się w słonecznej Hiszpanii. Zainteresowani otrzymają szczegóły mailem. 

JAK ODBIERAM KOMBINEZON? 

Już drugi rok dostarczamy Wam na turnusach jednoczęściowe kombinezony firmy X-four, używane przez wielu hiszpańskich zawodników. Po rozdaniu ponad 400 mamy już sporo doświadczenia z doborem odpowiedniego rozmiaru – kombinezon będzie na Ciebie czekał, a gdyby rozmiar przypadkiem się nie zgadzał to podmienimy na idealny.  Jeden z naszych gości nagrał dla Was instrukcję ściągania :

Jeżeli nie słyszałeś jeszcze o treningach w Moto Angeles, to poniżej masz komplet informacji. Gdybyś chciał się dowiedzieć czegoś dodatkowego pisz na :  [email protected] 

CO TO JEST MOTO ANGELES ? 

Moto Angeles jest miejscem w rejonie Almerii ( Hiszpania – Costa del Sol) funkcjonującym od stycznia 2018.

Centrum Moto Angeles jest nasza hacienda, w której spędzacie swój 7. dniowy turnus treningowy. Teren haciendy możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Dzięki odwzorowaniu rutyn treningowych zawodników MotoGP polscy motocykliści spędzają w Moto Angeles intensywne, tygodniowe turnusy treningowe oparte na zdywersyfikowanych zadaniach motocyklowym ze szczególnym uwzględnieniem weryfikacji podstaw prowadzenia maszyny, zrozumienia kontroli uślizgu, zarządzania ciałem podczas jazdy. Nasz onboard z jazdy za Pedro możecie zobaczyć poniżej – sporadycznie odwiedza nas kiedy trenujemy na rancho.74 i nie wykluczone, że wpadnie potrenować z nami właśnie na Twoim turnusie.

Uwaga!  Oferta jest bezzwrotna – w przypadkach losowych można zmienić termin turnusu, lub odsprzedać miejsce innej osobie – możemy Ci w tym pomóc.  

PROGRAM TRENINGOWY LOS COJONES 2023 

DZIEŃ PIERWSZY 

Pierwszy dzień czyli poniedziałek po Waszym przyjeździe spędzimy  na flat tracku jeżdżąc maszynami Mir SK1 o pojemności 250cc. Zaawansowani riderzy będą intensyfikować szybkość pracy ciałem. Osoby początkujące będą uczyć się wprowadzać motocykl w łagodny uślizg. Rozumienie uślizgu jest ważnym elementem w jeździe sportowej, ale również przydaje się w awaryjnych sytuacjach na drodze. Latem, ze względu na upały zaczynamy trening około godziny 08.00, potem czeka na nas plaża i mojito :). 

DZIEŃ DRUGI 

Drugiego dnia staramy się utrwalić wdrożone dzień wcześniej ćwiczenia flat trackowe i zastosować je w przejazdach na różnych konfiguracjach zakrętów. Jeżeli trenująca grupa pierwszego dnia wypracuje odpowiedni poziom, i wyrazi ochotę, możemy przeprowadzić trening na profesjonalnym torze flat trackowym: rancho.74. Jest to opcja dodatkowo płatna – 30 euro od osoby (płatności dokonuje się bezpośrednio na torze). Decyzja należy do trenujących – możemy kontynuować trening na plaży, lub przenieść się na jeden dzień w miejsce gdzie regularnie trenują zawodnicy z czołówki Mistrzostw Świata tacy jak Pedro Acosta czy Fermin Aldeger. Jeżeli zdecydujecie, że chcecie jechać na rancho.74 to wasz trening będzie wyglądał tak jak poniżej.

DZIEŃ TRZECI 

Trzeciego dnia przenosimy się na nasz asfaltowy tor w Copo. W godzinach porannych tor mamy na wyłączność co zapewnia ogromną swobodę treningową. Latem będziemy rozpoczynać około godziny 09.00, w zależności od kondycji grupy trening potrwa maksymalnie do 15.00.  Pierwszego dnia treningu asfaltowego będziemy się skupiać na wypracowaniu/weryfikacji prawidłowej linii przejazdu. Wdrożymy proste zasady dohamowania, a następnie przyspieszania od apeksów. W roku 2023 będziemy trenować na maszynach typu MiniGP, KX85 oraz Pit Bike ( dla osób zupełnie początkujących). 

DZIEŃ CZWARTY 

Tego dnia postaramy się nabrać nieco więcej prędkości i dodamy ważny element pracy nad pozycją.  Osoby początkujące i mniej doświadczone będą kontynuować pracę nad trajektorią, ustaleniem własnych punktów hamowania oraz punktów skrętu. Ważnym zadaniem będzie również zwiększenie prędkości w zakręcie. Uczestnicy treningu są nagrywani, materiał jest wspólnie analizowany, a następnie każdy otrzymuje indywidualne wskazówki. Osoby z większym doświadczeniem będą mogły dosiąść naszych Kawasaki KX85 w wersji supermoto i pracować nad techniką uślizgów.

DZIEŃ PIĄTY 

Ostatniego dnia zmieniamy kierunek jazdy na torze w Copo, Waszym zadaniem jest szybkie wdrożenie zasad przejazdu na nowej nitce toru z uwzględnieniem prawidłowej pozycji oraz wszystkich elementów pracy ciałem. Osoby początkujące koncentrują się na budowaniu pewności siebie, pogłębieniu złożeń, zwiększeniu prędkości w zakręcie i szybkim wypionowaniu motocykla na wyjściach. Osoby zaawansowane i zawodnicy ćwiczą slajdy w podobnych ćwiczeniach jak na tym filmie :

Wszelkie dodatkowe ważne informacje, znajdziecie poniżej. 

ZAPRASZAMY!  WYBIERAJCIE TERMIN I REZERWUJCIE PISZĄC NA : [email protected] 

HARMONOGRAM TURNUSÓW

  1. Niedziela – dzień przyjazdu. Odbieramy Was z lotniska w Maladze. 
  2. Od poniedziałek do piątku treningi. 
  3. Sobota dzień wolny. 
  4. Niedziela wyjazd na lotnisko. 

Rekomendowane loty Ryanair z Modlina, Krakowa. Wizzair z Warszawa-Chopin. Można też rozważyć przylot w sobotę jeżeli cena biletów jest na tyle korzystna, że opłaca się pozostanie w hotelu w Maladze i poczekanie do niedzieli na nasz transfer. Aktualnie sporo naszych gości tak robi. 

WWażne: Skonsultuj z nami możliwość odbioru jeżeli Twój samolot ląduje po godzinie 22.30, zanim kupisz bilety. 

Ważne informacje dodatkowe:

ZASADY POBYTU  I KOSZTY DODATKOWE 

1 Po Twojej stronie jest opłacenie lotu do Malagi skąd odbieramy naszych gości. Jeżeli chcesz na własną rękę dojechać do nas (np. wynajętym autem) możesz rozważyć lot do Alicante.  Bezpośrednie loty oferuje Ryanair z Modlina, Krakowa i Wrocławia.   

2. Na miejscu musisz samodzielnie zadbać o swoje wyżywienie – możesz korzystać z kuchni i grilla w hacjendzie lub stołować się w tanich okolicznych knajpkach. Po drodze z treningów zawsze będzie można zrobić zakupy spożywcze. 

3. Ponosisz opłatę w wysokości 65 euro na torze asfaltowym, na którym spędzamy 3 z 5 dni treningowych. Jest to opłata jednorazowa- miesięczny karnet wstępu na obiekt. Wykupienie miesięcznego karnetu jest bardziej korzystne niż opłata dzienna wynosząca 30 euro/dzień. 

4.    Nie jesteś odpowiedzialny finansowo, za żadne uszkodzenia w motocyklach treningowych. Nie ponosisz kosztów tankowania motocykli treningowych, ani zużycia opon.  

OSOBY TOWARZYSZĄCE 

Jeżeli zabierasz ze sobą osobę towarzyszącą jej pobyt oferujemy Ci bezpłatnie, a w zasadzie za mały słoiczek ogórków kiszonych.  Pamiętaj, że osoba towarzysząca to taka osoba, która nie BIERZE UDZIAŁU W TRENINGACH, śpi z Tobą w jednym pokoju i TYM SAMYM łóżku. Pamiętaj też, aby uprzedzić osobę towarzyszącą, że jedziecie na OBÓZ TRENINGOWY, a nie na wakacje w Hiltonie :). Jeżeli dodatkowo będziesz chciała/chciał zabrać dzieci to opłacisz tylko koszt dodatkowej dostawki:  100 euro. 

Ważne: Twoim dodatkowym kosztem w sytuacji kiedy zabierasz bezpłatnie osobę/osoby towarzyszące będzie wypożyczenie samochodu, lub samodzielne dostanie się do hacjendy w inny sposób. W roku 2023 mamy 8 riderów na turnusie i dokładnie tyle miejsc w samochodzie z lotniska, a zatem nie możemy zaoferować transferu dodatkowym osobom nietrenującym.. Sprawdź ceny wynajmu aut na lotnisku w Maladze lub Alicante wchodząc na polską wypożyczalnię odkryj-auto.pl  – ma zazwyczaj najlepsze oferty, a także polską obsługę na miejscu.  Porównaj ceny innych wypożyczalni na portalu rentalcars.com

Najcześciej zadawane pytania 

1 Jak spotkamy się na lotnisku w Maladze?  Otrzymasz numer kontaktowy „do Pejsera” – czyli do mnie:)) .  Po wylądowaniu zdzwonimy się i wytłumaczę Ci jak dojść do miejsca gdzie się spotkamy. 

2 Jak wyglądają pokoje w haciendzie?  

Hacjenda podzielona jest na dwie części. W jednej części pokoje są pokojami jaskiniowymi – to typowe rozwiązanie dla naszej części Andaluzji. Pokoje mają przydzielone swoje łazienki. 

W niżej położonej części posiadłości przygotowaliśmy dla Was dodatkowe pomieszczenia. Tam każdy rider będzie miał swój mini apartament złożony z małej przestrzeni kuchennej,  łazienki oraz sypialni. 

3. Ile osób jest na turnusie?

 Pomijając wyjątkowe sytuacje maksymalna ilość riderów to 8 osób. Na treningach rotujemy dwie 4 osobowe grupy – zmiany treningowe są co 4-5 minut na flat tracku, i co 10 minut na asfalcie.  W ten sposób macie idealny czas na regenerację podczas ćwiczeń. 

4. Czy w okolicy są jakieś restauracje i sklepy? 

Hacjenda znajduje się około 10 min piechotą od najlepszej restauracji w okolicy gdzie za 12 euro otrzymasz obiad złożony z trzech dań i deseru. W cenie jest kawa, piwo i woda. Lokalne sklepiki spożywcze stosują dużą dowolność godzin otwarcia dlatego najlepiej uzupełniać zakupy po drodze z treningów, gdy mijamy większe sieciowe sklepy. 

5. Ile trwają dojazdy na treningi? 

Na treningi flat trackowe jedziemy około 35 minut. Na treningi asfaltowe dojeżdżamy w około 50 min. Zapewniamy Wam transport samochodami, przebieracie się w kombinezony na miejscu. 

6. Co mam ze sobą zabrać?  

Rękawice i buty motocyklowe. Suszarki, ręczniki są na miejscu. 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl