Pomóż Witusiowi i odbierz w prezencie kombinezon oraz pobyt w Moto Angeles !

- MotoRmania

Za 5 dni św. Mikołaj zostawia dzieciom prezenty, a Ty, jeżeli kochasz motocykle, też możesz zostać św. Mikołajem pomagając w rozwoju ogromnego talentu. Witek rozpoczął swoją przygodę z motocyklami bardzo wcześnie, zahaczając po drodze o program „Motormania KidzGP” – tak się poznaliśmy.

W lutym przyszłego roku kończy 7 lat i jest jednym z największych polskich talentów jakie widzieliśmy. Grudzień Wituś spędzi w Moto Angeles, aby móc jak najwięcej trenować w Hiszpanii. Jednak chcielibyśmy zrobić dla niego więcej – nadszedł czas na kolejny krok. Do tego potrzebne jest Ohvale, czyli motocykl typu MiniGP, który niestety sporo kosztuje. Zrzutka idzie nieźle, ale postanowiliśmy ją podkręcić dorzucając wyjątkowy prezent dla najbardziej hojnego darczyńcy.

Osoba, która dołoży do prezentu Witusia najwięcej na zrzutka.pl ( tutaj znajdziecie link) otrzyma od nas pobyt na tygodniowym turnusie w Moto Angeles wraz z kombinezonem w prezencie. Tutaj znajdziecie szczegóły dotyczące pobytu, kombinezonu i wszystko co warto wiedzieć. W tej chwili ostatnie wolne terminy zostały nam na jesień 2022, ale turnus jest do wykorzystania również w dowolnym późniejszym czasie. Zapraszamy i dajcie czadu! Pod likiem „zrzutki” znajdziecie znacznie więcej informacji o Witusiu i przekonacie się, że naprawdę warto mu pomóc!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl