Kombinezon w prezencie dla każdego uczestnika! Los Cojones 2022 – rezerwujcie swój urlop treningowy w Moto Angeles!

- MotoRmania

W styczniu 2022 rozpoczniemy 5. rok działalności Moto Angeles! Postanowiliśmy to uczcić absolutnym hitem i każdemu kto teraz zarezerwuje miejsce na turnusie w przyszłym roku dać w prezencie wyścigowy kombinezon 🙂 Ogłoszenie tej wyjątkowej propozycji jest przede wszystkim okazją, aby Wam serdecznie podziękować. 

Wszyscy pozytywnie zakręceni motocykliści, którzy nas odwiedzali od stycznia 2018 ( rekordziści byli, aż 4 razy), zarówno zawodnicy, jak i osoby kompletnie początkujące, dali nam potężną energię i siłę, tak potrzebną w ostatnim czasie branżom sparaliżowanym ograniczeniami w podróżach.

Przeniesienia turnusów z dotkniętego pandemią roku 2020 oraz Wasze rosnące zainteresowanie sprawiły, że w sezonie 2021 mamy już wszystkie miejsca zarezerwowane.  Serdecznie dziękujemy! 

Teraz, dzięki Wam, możemy już planować 2022: przygotować nowe motocykle do floty drogowej, nowe motocykle treningowe, a co ważniejsze, zafundować Wam absolutny hit, który sprawi, że z Moto Angeles wyjedziecie z bardzo wartościową pamiątką w postaci nowego, wyścigowego kombinezonu motocyklowego firmy X-Four.

SEZON 2022 

Cena tygodniowego pobytu z treningami, transferem, możliwością bezpłatnego zabrania osoby towarzyszącej ( to taka osoba, która samodzielnie nie jeździ na naszych motocyklach, śpi z Tobą w jednym pokoju i jednym łóżku), dostępem do motocykli drogowych oraz prezentem w postaci nowego, jednoczęściowego kombinezonu motocyklowego wynosi 3750zł. Szczegóy, harmonogram, terminy i warunki rezerwacji znajdziecie poniżej. Zapraszamy!!!

KOMBINEZON Z PREZENCIE!

Każdy kto zarezerwuje swój tygodniowy urlop treningowy do 29.10.2021 otrzyma w prezencie jednoczęściowy kombinezon firmy X-Four, we wzmocnionej do wyścigów wersji hiszpańskiej – dokładnie taki z jakiego korzystają zawodnicy ścigający się w serii Cuna de Campeones. 

Na specjalnym turnusie pilotażowym przeprowadzonym na początku lipca uczestnicy odebrali pierwsze kombinezony, które były prezentem w cenie przyjazdu  – ZOBACZCIE jak to wyglądało i rezerwujcie swój termin na 2022! 

BARDZO WAŻNE

Bardzo ważne jest, aby podczas zapytania rezerwacyjnego (na [email protected]) OD RAZU PODAĆ WIELKOŚĆ kombinezonu jaki będziecie potrzebować. Skorzystajcie z tabeli poniżej i wybierzcie swój rozmiar. Zamieszczamy tłumaczenie dla poszczególnych punktów: 1. Obwód klatki 2. Obwód w pasie 3. Szerokość ramion 4. Długość pleców 5. Długość rękawa 6. Długość nogawki 7. Obwód bioder 8. Obwód nadgarstka 9. Obwód kostki 10. Obwód w kolanie.

Ważne: podajcie nam również wzrost i wagę !

Jeżeli masz nietypowy rozmiar – napisz do nas.

GDZIE BĘDZIECIE MIESZKAĆ ? 

Nasza hacienda jest położona w rejonie Almerii – nieco ponad 2h jazdy od lotniska w Maladze skąd was odbieramy i zawozimy. Wpiszcie Moto Angeles w Google Maps i od razu nas znajdziecie :). Usytuowana jest przy jednej z najbardziej popularnych dróg motocyklowych w okolicy, 35 minut jazdy od Toru Almeria, 25km od najbliższych plaż Costa del Sol – w okolicy możecie pojeździć na wielbłądach, wpaść do morskiego Akwanarium, odwiedzić miasteczka westernowe, zwiedzić zabytki w Almerii czy nawet Granadzie. Oferujemy gościom 5 pokoi, 5 łazienek, dwie kuchnie, grill gazowy, siłownię,  basen, i owoce z ogrodu.

JAK WYGLĄDA PROGRAM TRENINGOWY? 

Tydzień treningowy Los Cojones ma na celu weryfikacje waszych umiejętności w zestawieniu z ważnymi technikami prowadzenia motocykla i rozwijanie ich, lub uczenie się od zera podczas zajęć treningowych.  Jeżeli Twoje umiejętności są na bardzo wysokim poziomie zintensyfikujesz swoje wyczucie, poćwiczysz w nowych warunkach, rozwiniesz umiejętność kontrolowania maszyny.  Jeżeli jesteś początkującym przyswoisz sobie proste, ważne dla prowadzenia motocykla techniki jazdy i zobaczysz jak łatwo będzie ci się odnaleźć w grupie bardziej doświadczonych motocyklistów. Dostaniesz rady co i jak masz ćwiczyć po powrocie do Polski, na czym się głównie skupić  – każdy jest traktowany indywidualnie, a na turnusach dominuje kameralna atmosfera. Zobacz co o naszym turnusie treningowym myślą wielokrotny Mistrz Polski Bartek Wiczyński, i jak trenował będąc u nas Piotr Biesiekirski.

SOBOTA – DZIEŃ PRZYJAZDU I ODBIORU KOMBINEZONÓW

Sobota jest dniem kiedy Was odbieramy z lotniska w Maladze. Wspólnie czekamy na wszystkich, którzy mają wylądować – jeżeli w oczekiwaniu na jakieś osoby mamy więcej czasu spędzamy go na plaży, można się też zerwać na zwiedzanie Malagii. Następnie udajemy się naszym mini busem do hacjendy ( nieco ponad 2h jazdy)  po drodze robiąc zakupy spożywcze – w haciendzie macie do dyspozycji trzy lodówki (z dużymi zamrażalkami na lód do drinków ?. Po przyjeździe nastąpi przymiarka Waszych nowych kombinezonów. Wieczór zazwyczaj kończymy wspólnym grillem przy basenie.

NIEDZIELA 

Niedziela jest dniem odpoczynku na chill out dla Was i regenerację baterii dla nas. Możecie wziąć motocykle drogowe i pokręcić się po okolicy – wybrać się na plażę, lub w dowolne inne miejsce ( chętnie Wam doradzimy).  Możecie też spędzić dzień nad basenem.  

PONIEDZIAŁEK 

Ok. godziny 10.30 wyjeżdżamy na trening flat trackowy. Tam głównie na motocyklach typu MIR SK1 będziemy ćwiczyć zdolność do kontroli slajdu. Pracę rolgazem, zarządzanie slajdem poprzez kąt złożenia motocykla. Ważne elementy, które później przenosimy na motocykl drogowy. Kończymy około 15.00.

WTOREK 

Na flat track wyjeżdżamy ponownie o 10.30 – na drugim flat trackowym treningu dodajemy nowe elementy i wprowadzamy więcej rywalizacji tak, aby zweryfikować zdolność do prawidłowej pracy w sytuacjach kiedy dominują emocje. Czas treningu około 3,5 -4h w zależności od kondycji uczestników.

ŚRODA 

O godzinie 11.00 ruszamy na tor asfaltowy Copo, gdzie o 12.000 zaczynamy trening asfaltowy. Tutaj będziemy pracować nad pozycją, patrzeniem i opracowaniem nitki toru. Do analizy będziemy wykorzystywać zdjęcia i kamery GoPro.

CZWARTEK 

Czwartkowy trening, o ile nie będzie innych zapotrzebowań indywidualnych, poświęcimy na ćwiczenia opóźnionego hamowania (przy użyciu hamowania silnikiem oraz  tylnego hamulca jako narzędzia do zmiany kierunku motocykla). Ta umiejętność jest niezbędna dla osób chcących poprawiać czasy na torze, ale przydaje się również na drodze – uczymy się zmieniać kierunek na bardzo mocnym hamowaniu. Nie martw się – nie musisz wchodzić w zakręty bokiem na łokciu ( jak na załączonych materiałach z naszych treningów). Jeżeli zrobisz pierwszy krok do zrozumienia tej techniki to już znacznie opóźnisz swój punkt hamowania – tak, czy siak zrobisz progres.

PIĄTEK

Ostatni trening na asfalcie przy wykorzystaniu głównie motocykli typu MiniGP będzie się opierał na weryfikacji wdrożonych umiejętności. Będziemy pracować nad dojazdem do apexu, pracować ciałem w taki sposób, aby pomóc maszynie skręcić, a następnie nad podniesieniem motocykla podczas przyspieszania..

SOBOTA – WYJAZD 

Wyjeżdżamy z haciendy na lotnisko w Maladze tak aby zdążyć na lot pierwszego z uczestników.

JAKIE KOSZTY PONOSZĘ DODATKOWO?

Musisz zakupić swój własny bilet lotniczy do Malagi, skąd Cię odbierzemy. Polecamy bezpośrednie połączenia Ryanair z Modlina, Krakowa lub Wrocławia. Wczesne wybranie terminu pozwoli na zakup taniego biletu z dużym wyprzedzeniem. W chwili publikacji bilety na turnusy styczniowe oferowane były w cenie 688zł. Nie czekaj do ostatniej chwili 🙂

Na torze asfaltowym ponosisz opłatę 60 euro – obejmuje ona wszystkie Twoje treningi na torze. Koszt paliwa, opon, oraz szkód w motocyklach treningowych jest całkowicie po naszej stronie.

Jeżeli korzystasz z naszych maszyn drogowych musisz płacić za swoje paliwo – koszt paliwa jest na podobnym poziomie jak w Polsce.

Musisz sobie zapewnić własne wyżywienie. Możesz to robić w okolicznych knajpkach, lub w haciendzie, gdzie masz do dyspozycji dwie kuchnie oraz gazowy grill. Doskonałe okoliczne restauracje oferują obfity obiad ( przystawka, dwa dania, deser, napoje) w cenie 11 euro.

Jeżeli przyjeżdżasz z osobą towarzyszącą warto rozważyć wynajęcie auta ( koszt około 100 euro na tydzień). Twoja partnerka lub partner nie będzie skazana na pobyt w haciendzie kiedy Ty będziesz na treningach – zadbaj o swoją drugą połowę 🙂 Wokół haciendy jest mnóstwo atrakcji, ale trzeba być mobilnym. Doradzimy Ci w sprawie wypożyczenia.

Wykup ubezpieczenie turystyczne – to nie jest konieczność, ale zawsze się przydaje.

Jeżeli rozbijesz nasz motocykl drogowy będziesz proszony o pokrycie szkód do wysokości 500 euro. Nie ponosisz żadnych konsekwencji za ewentualne szkody w motocyklach treningowych ?

Warunki rezerwacji 

Wybierz jeden z dostępnych terminów (kalendarz poniżej) i napisz do mnie na [email protected].

Aby zarezerwować należy wpłacić 50% kwoty za turnus w dniu rezerwacji, a pozostałe 50% do 29.10.2021.

Uwaga! Ta oferta jest bezzwrotna! Twój kombinezon zamawiamy już w październiku 2021 i ponosimy znaczne koszty. Jednak w razie zmiany sytuacji sanitarnej, lub innych ważnych przyczyn uniemożliwiający Ci przyjazd będziesz mógł go przełożyć swój turnus na dowolny inny, późniejszy termin.  

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile wydam dodatkowo na miejscu?

Oprócz opłaty torowej wynoszącej 60 euro ( ok. 225zł) podstawowym kosztem będzie kwestia wyżywienia. W drodze na treningi duże sieciowe supermarkety w których kompleksowe zakupy kosztują nieco mniej niż w Polsce. Jeżeli będziesz chciał się stołować w haciendzie wydasz mniej niż w domu. Jeżeli wolisz opcję okolicznych knajpek to tak jak pisaliśmy, koszt pełnego obiadu to 11 euro. Kawa czy piwo kosztują 1 euro. Duże kanapki tostowe na śniadanie ( z szynką lub tuńczykiem) to koszt od 1 do 2 euro.

Co jeżeli po przyjeździe kombinezon w zgłoszonym przeze mnie rozmiarze nie będzie pasować?

Przygotujemy zapasową rozmiarówkę kombinezonów – otrzymasz kombinezon w innym rozmiarze.

Co jeżeli mam swój kombinezon i nie potrzebuję nowego, czy mam jakąś zniżkę?

Nie, nie otrzymasz zniżki – dostaniesz kombinezon. Ale możesz wystawić swój „niechciany” nowy kombinezon na sprzedaż w popularnych serwisach i uzyskać znaczący zwrot wydanej na przyjazd kwoty.

Co muszę zabrać ze sobą?

Jeżeli chcesz jeździć w czasie wolnym naszymi drogowymi motocyklami zabierz prawo jazdy. Zabierz swój kask i rękawice, oraz buty motocyklowe. Ręczniki, suszarki i wszelkie inne podstawowe rzeczy będą czekać w haciendzie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl