Nowy Shoei GT-AIR3 w prezencie! Wakacje z KTM 390 Adventure w haciendzie Motormanii!

- Pejser

Witajcie:) Do haciendy Motormanii można teraz przyjechać również w innym celu niż treningowy. Na termin 3-10, 17-24 oraz 24 -31 sierpnia przygotowaliśmy dodatkową propozycję turystyczną, gdzie pierwsze 10 rezerwacji obejmie wyjątkowa promocja – otrzymacie kask Shoei GT-AIR3 o wartości  blisko 3000zł :). 

Wasze bezpieczeństwo jest dla nas ważne i dlatego od ponad roku ściśle współpracujemy z firmą Shoei. 

Każdego miesiąca kupujemy i przekazujemy uczestnikom naszych treningów sportowe kaski NXR2.  W ciągu ostatnich 12 miesięcy do naszych gości trafiło blisko 170 kasków o wartości 391 000 zł co znacznie podniosło jakość ochrony przy ewentualnym upadku.  

Wierzymy, że inwestycja w bezpieczeństwo to inwestycja, która się zwróci. 

Osoby, które przyjadą do nas na wypad turystyczny chcemy również wyposażyć w wysokiej klasy kask Shoeia – dzięki nam możecie mieć wspaniałą pamiątkę po przygodzie na hiszpańskich drogach w postaci bezpiecznego, renomowanego kasku z najwyższej półki. Ta wyjątkowa oferta czeka na pierwsze 10 osób, które zdecydują się na rezerwację. 

Ile trzeba zapłacić i co dostaję w zamian? 

Cena pakietu to 1190 euro. Uwzględnia tygodniowy pobyt w haciendzie Motormanii oraz możliwość bezpłatnego zabrania osoby towarzyszącej ( to taka osoba, która śpi z riderem w jednym pokoju). Użyczenie na czas pobytu motocykla KTM 390 Adventure.  Transfer z i na lotnisko w Maladze dla ridera i ewentualnej osoby towarzyszącej.  Nowy kask GT-AIR3 o wartości 2990zł dla pierwszych 10 osób, które dokonają rezerwacji.

Po waszej stronie jest zakup biletów lotniczych do Malagii oraz wyżywienie na miejscu.  Sprawdźcie resztę szczegółów i rezerwujcie 🙂

KONTAKT

[email protected], tel. +34 691 926 810 ( od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17sta). 

Jak to działa? 

Wysyłkę kasków do naszych gości obsługuje firma Motopublica, z salonami w Warszawie oraz Łodzi. Serdecznie ich polecamy do wszelkiego rodzaju zakupów motocyklowych. Po uiszczeniu opłaty za pobyt musicie podać nam rozmiar i wybrany kolor kasku ( biały lub czarny). Kask zostanie wysłany do Was na kilka dni przed wyjazdem, a jeżeli ktoś woli może odebrać go osobiście w salonie Motopublici. 

Dlaczego KTM 390 Adventure? 

Bo jest motocyklem absolutnie idealnym do turystycznej przygody w naszym rejonie Andaluzji. Doświadczonym motocyklistom pozwoli zrealizować dynamiczną przejażdżkę po zakrętach, a mniej doświadczeni nie będą mieli problemu z mocą, ani manewrowaniem. Do wielu dzikich plaż można dojechać tylko drogą szutrową, a ten motocykl jest do tego świetnie przygotowany.. Zachęcamy do spojrzenia na nasz materiał filmowy : 

Co to jest „Hacienda Motormanii”? 

Lokalizację haciendy znajdziecie po wpisaniu w Google Maps hasła: Moto Angeles. Pobyt u nas nie jest niestety opcją pięciogwiazdkową. Każdy ma swój pokój, łazienkę, ale jest to doświadczenie bardziej „house-sharingowe” niż hotelowe. Macie dostęp do wspólnych kuchni, gazowego grilla przy basenie i owoców z naszego ogrodu. Motocykliście przyjeżdżają tutaj już od siedmiu lat. Mają okazję siedzieć razem przy basenie, grillować i ciągnąć rozmowy do późnych godzin wieczornych 🙂 Być może dla tego wielu z nich wraca nawet kilka razy w roku… 

 

Co robić na miejscu? 

Powinniście robić na co tylko macie ochotę, ale my profilaktycznie mamy dla Was propozycję na każdy dzień. Wiemy gdzie są najlepsze trasy, gdzie są najlepsze plaże, gdzie są dobre restauracje, gdzie wypożyczyć łódkę, albo kajak. Poniżej znajdziecie krótkie filmy, które dla Was przygotowaliśmy. 

Harmonogram pobytu: 

Sobota – odbiór z lotniska w Maladze i transfer do haciendy, wydanie zatankowanych i czystych motocykli.

Od niedzieli do piątku do godziny 18.00 – „róbta co chceta” :). Byle ostrożnie, byle bezpiecznie 🙂

Piątek godzina 18.00 zwrot zatankowanych i czystych motocykli 🙂 

Sobota transfer na lotnisko w Maladze. 

Uwaga: Jeżeli wybrany przez Ciebie lot ma lądowanie w Maladze po 22.00 możemy nie mieć możliwości odebrania Cię z lotniska. Skonsultuj z nami możliwość odebrania po 22.00 ZANIM KUPISZ BILET 🙂 

Ważne informacje: 

  1. Motocykle są ubezpieczone, ale rider ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia do kwoty 500 euro. 
  2. Motocykle przekazane są czyste i zatankowane do pełna.
  3. Nie! Nie możesz jechać naszymi motocyklami do Maroka! Masz jeździć po Hiszpanii 🙂
  4. Przy wydaniu kluczyków prosimy o kaucję w gotówce, w wysokości 100 euro, i zgodę na poniższe zasady : a) Jeżeli motocykl nie wróci zatankowany do pełna zostanie potrącone 50 euro z kaucji. b) Jeżeli motocykl wróci zatankowany, ale nieumyty potrącamy 50 euro z kaucji.  c) W przypadku kiedy motocykl zostanie zwrócony nieumyty i niezatankowany zatrzymamy 100 euro kaucji . d) Przy zwrocie czystego i zatankowanego motocykla kaucja jest zwracana natychmiast w gotówce. 
  5. Przed pobraniem motocykla rider musi nam podesłać zdjęcia prawa jazdy w dowolny sposób ( mail, telefon). 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl