Barcelona: Jeremiasz urywa 1,5s i nie może się doczekać kwalifikacji!

- Pejser

Mocne przebudzenie Jeremiasza w drugim dniu treningowym.

Po wczorajszym bardzo dobrym treningu w deszczu, gdzie Jeremiasz plasował się z czasami w czołowej dziesiątce, przyszło lekkie załamanie na popołudniowej sesji suchej i dzisiejszej porannej sesji.

Niestety Jeremiasz nadal nie mógł złapać porozumienia z nowymi oponami, a osiągany czas mocno odstawał od reszty stawki.

W drugiej sesji dzisiejszego dnia przyszło niesamowite przebudzenie, nagle czas okrążeń zaczął maleć o na końcu sesji Jeremi urwał, aż 1.5 s!!!

To bardzo dobry prognostyk przed jutrzejszym dniem kwalifikacyjnym.

Trzymajcie kciuki!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl