„1500 PLUS” dla motocyklistów! Start programu przeszedł wszelkie oczekiwania!

- MotoRmania

W ubiegłym tygodniu ruszył program „1500 PLUS” dla motocyklistów, a jego przyjęcie zaskoczyło nas nie tylko liczbą zainteresowanych, ale także zgłoszeniami nowych firm, które chcą przyłączyć się do tej inicjatywy.

Adam Badziak, komentator MotoGP  i menedżer koordynujący pracę salonów POLand Position osobiście zaprasza do wykorzystania programu „1500 Plus” – zobaczcie co na Was czeka :). 

Z kolei Artur Urbański, właściciel renomowanej firmy track dayowej Motorraid ma dla beneficjentów programu „1500 PLUS” tą wiadomość..

Ale to zaledwie czubek góry lodowej :). „1500 PLUS” zrealizujecie bowiem przy zakupie Dainese, AGV, zawieszeń Bitubo,, wydechów Arrow, akcesoriów Brakinga, naprawiając lub czyszcząc swoją odzież motocyklową w firmie RobertOzon, na szkoleniu enduro, na treningu Pit bike i w dodatkowych miejscach. (  tutaj jest lista firm, kontakt i proste zasady). 

Aktualnie ustalamy ostatnie szczegóły porozumień z kolejnymi firmami które jeszcze w tym tygodniu dołączą do programy „1500 PLUS”, co sprawi, że będzie on jeszcze bardziej atrakcyjny. Chcemy, aby realne, wymierne korzyści finansowe czekały na Was na każdym kroku, a oszczędności które zostają w Waszych kieszeniach były realnie odczuwalne. 

Skąd pomysł na program? 

Wszystko dlatego, że postanowiliśmy wdrożyć nowe rozwiązanie na polskim rynku mediów motocyklowych. Założyliśmy że około 1% czytelników naszego portalu będzie chciało mieć dostęp do wyszczególnionych wyjątkowych materiałów, za które będą w stanie zapłacić 149zł rocznie. Wiemy, że to nie jest propozycja dla wszystkich, dlatego jakaś część naszego portalu zawsze będzie dostępna bezpłatnie. 

Jednak wpływy z subskrybcji pozwolą nam kontynuować tworzenie fantastycznych materiałów dla osób o wysokich wymaganiach, które chcą czegoś więcej niż internetowa bylejakość wymuszana przez walkę o statystyki. Wreszcie będziemy mogli myśleć wyłącznie o czytelniku bez oglądania się na reklamodawców, dając przykład innym jak można w dzisiejszych czasach przełamać system pozostając niezależnym ( tutaj zasubskrybujesz Pakietu Premium.)

BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy zostali czytelnikami Premium w ciągu ostatnich dni dając nam sygnał, że poszliśmy dobrą drogą. 

 Oczywiście wydatek 149zł rocznie nie jest kwotą małą.  Dlatego postanowiliśmy zrobić coś, co spowoduje, że nie tylko się „zwróci”, ale aktywny motocyklista z całą pewnością szybko odbije go sobie z nawiązką. 

Tak powstał program „1500 Plus” dla motocyklistów. Namówiliśmy naszych partnerów z różnych sektorów motocyklowego rynku, aby czytelnicy Pakietu Premium mogli u nich wyegzekwować zniżki, które otrzymują w postaci kodu w momencie rejestracji na portalu Motormanii. 

Co Cię czeka w sekcji Premium? Poniżej zamieszczamy trzy przykłady materiałów będących częścią intensywnych programów szkoleniowych jakie przedstawimy Ci w ciągu kilku najbliższych tygodni. Na portalu znajdziesz już teraz mnóstwo testów dostępnych dla czytelników Premium, a będzie ich znacznie więcej. 

Przyłącz się do nas 🙂 Postaw na niezależną publicystykę bez reklam. Odbierz swój pakiet „1500 Plus” jeszcze dziś, dokonując szybkiej i prostej rejestracji (Pakietu Premium.), a przy okazji odbierz dodatkową zniżkę w wysokości 400zł na pobyt wypoczynkowo treningowy w Moto Angeles.

Zobacz zupełnie bezpłatnie część naszych materiałów Premium zamieszczonych poniżej. Zapraszamy ! 

PRZEGAZÓWKA PODCZAS REDUKCJI – DLACZEGO ROBIĆ, DLACZEGO NIE ROBIĆ? DWIE STRONY MEDALU!

JAK ZMIENIAĆ GEOMETRIĘ MOTOCYKLA – WSTĘP DO ZROZUMIENIA USTAWIEŃ I OPTYMALIZACJI PROWADZENIA MASZYNY. 

JAK BYĆ SZYBKO, SZYBKIM NA TORZE. 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl