Rejestracja

MotoRmania istnieje od 20 lat na rynku. Z miesięcznika przekształciliśmy się w wiodący portal motocyklowy, który oprócz działalności publicystycznej kontynuuje wspaniałe projekty takie jak Motormania KidzGP, czy ośrodek treningowo wypoczynkowy „Moto Angeles” w Hiszpanii.

Jako lider nowych rozwiązań na motocyklowym rynku postanowiliśmy pójść krok dalej i w ramach portalu stworzyć multimedialną platformę dla osób, które poprzez subskrypcję Pakietu Premium (w cenie 149 zł rocznie) chciałyby mieć nie tyko dostęp do ekskluzywnych testów i materiałów, ale tworzyć jednocześnie elitarny klub motocyklistów, uprawnionych do skorzystania ze znaczących korzyści. O genezie powstania tego projektu możesz przeczytać „TUTAJ„.

W rzeczywistości czytelnik Pakietu Premium w kilka sekund po uproszczonej rejestracji otrzymuje bon o wartości 1500 zł do wykorzystania na zakupy towarów i usług u naszych prestiżowych partnerów:

Warunki wykorzystania bonu znajdziesz „TUTAJ„.

Nie czekaj – jeżeli zarejestrujesz się dzisiaj do bonu na 1500 zł otrzymasz dodatkową zniżkę w wysokości 400 zł na tygodniowy pobyt w Moto Angeles. Zapraszamy!

Kwota: 149zł