Pełne kotły przez 4h! Polski elektryczny Pitbike. Czy to ma sens?

- MotoRmania

Elektryczna motoryzacja wzbudza wiele kontrowersji. Tutaj w Motormanii jesteśmy zdecydowanymi przeciwnikami odgórnej eliminacji silników spalinowych poprzez ustawy i zakazy. Kochamy je i nigdy nie przestaniemy – mamy też poważne wątpliwości co do rzeczywistego bilansu środowiskowego dotyczącego elektrycznych pojazdów. Lecz jesteśmy również zwolennikami elektrycznych rozwiązań tam gdzie się sprawdzają i gdzie mają sens. To klient czyli my powinien mieć prawo wybrania swoich preferencji.. I tu mamy do czynienia z takim właśnie przypadkiem.

Hałas i spaliny są problemem utrudniającym treningi – czy w takim razie można trenować na elektrycznym motocyklu, aby przygotować się do jazdy konwencjonalną maszyną spalinową? No coż.. Polak zawsze potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Zobaczcie jak to wygląda 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl