Pełne kotły przez 4h! Polski elektryczny Pitbike. Czy to ma sens?
MotoRmania
17 grudnia 2020

Elektryczna motoryzacja wzbudza wiele kontrowersji. Tutaj w Motormanii jesteśmy zdecydowanymi przeciwnikami odgórnej eliminacji silników spalinowych poprzez ustawy i zakazy. Kochamy je i nigdy nie przestaniemy – mamy też poważne wątpliwości co do rzeczywistego bilansu środowiskowego dotyczącego elektrycznych pojazdów. Lecz jesteśmy również zwolennikami elektrycznych rozwiązań tam gdzie się sprawdzają i gdzie mają sens. To klient czyli my powinien mieć prawo wybrania swoich preferencji.. I tu mamy do czynienia z takim właśnie przypadkiem.

Hałas i spaliny są problemem utrudniającym treningi – czy w takim razie można trenować na elektrycznym motocyklu, aby przygotować się do jazdy konwencjonalną maszyną spalinową? No coż.. Polak zawsze potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Zobaczcie jak to wygląda 🙂

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły