Bezpłatnie! W tą niedzielę! Flat Track w Toruniu. Musisz tam być!

- MotoRmania

Jesteśmy uzależnieni od jazdy.. W związku z tym nasi subskrybenci są narażeni na nieustające i bezpłatne propozycje treningowe z nami gdzie się tylko da. O przyczepny asfalt jest ciężko, więc na razie będziemy po raz kolejny udawać Rossiego, Marqueza i spółkę trenując kontrolę uślizgów na flat tracku! Nie masz odpowiedniego motocykla? TO NIE JEST WYMÓWKA! Za 200zł możesz sobie wypożyczyć flat trackowego Sunday Motors! Zorganizowaliśmy Wam taką możliwość dzięki uprzejmości Pitbike24.pl.

Ale po kolei :). Po pierwsze załatwiliśmy pogodę.

Trening odbywa się na małym torze żużlowym w Toruniu znajdującym się za głównym stadionem żużlowym Awix Areny. Zaczyna się o 12.00. Musisz dojechać najpóźniej o 11.30 na briefing.

Trening będzie trwać od 12.00 do zmroku, a zatem do godziny 15.00 „z hakiem”. Rozpocznie się wskazówkami teoretycznymi o godzinie 11.30, a później idziemy ogniem :). W zależności od ilości osób być może podzielimy się na grupy w zależności od zaawansowania.

TRENING JEST W CAŁOŚCI BEZPŁATNY I TYLKO DLA SUBSKRYBENTÓW Motormaniii. Jeżeli jeszcze nie zrobiłeś sobie tej przysługi i nie wykupiłeś rocznej subskrybcji za 149zł, która daje Ci wjazd przez rok na bezpłatne szkolenia, treningi asfaltowe, seminaria z ustawień zawieszenia, dostęp do ponad 20 filmów szkoleniowych i pakietu zniżek 1500zł plus w renomowanych polskich firmach motocyklowych to ZRÓB SOBIE PREZENT NA ŚWIĘTA DZISIAJ. Tu się wszystkiego dowiesz, załatw temat i WIDZIMY SIĘ W NIEDZIELĘ bawiąc się tak jak ostatnio :

Jeżeli nie masz własnego odpowiedniego motocykla możesz wypożyczyć na miejscu Sunday Motors Flat Track.

OBOWIĄZKOWA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TELEFONICZNA pod numerem: 693058132. Koszt wypożyczenia to 200zł i uwzględnia 1,5h jazdy. Więcej nie wytrzymasz, ale gdybyś był Iron Manem to za każde dodatkowe 30 min będziesz musiał dopłacić 60zł. Ceny uwzględniają paliwo, więc nic Cię nie interesuje. Płacisz i jedziesz.

JAKIE MOTOCYKLE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ W TRENINGU? Każdy off-roadowo zorientowany motocykl czy pitbike. UWAGA: nie WJEDZIESZ NA CROSSOWYCH lub ŻUŻLOWYCH OPONACH! Możesz mieć zwykłe drogowe opony, mogą być slicki ( do treningu się doskonale nadają), możesz mieć tak zwane „rainy” lub typowe opony flat trackowe.

CHĘTNYCH PROSIMY O ZGŁOSZENIA NA : [email protected]

LISTA MIEJSC OGRANICZONA ? – decyduje kolejność zgłoszeń.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl