24h Le Mans 2023- relacja wideo z mistrzostw świata EWC.

- Damian Meisel

Pierwsza runda motocyklowych Endurance World Championship, czyli Mistrzostw Świata Wyścigów Długodystansowych już za nami. W rozgrywanym we francuskim Le Mans dwudziestoczterogodzinnym wyścigu na starcie ustawiło się 54 ekip. Teraz wiemy, że dwadzieścia z nich nie ukończy wyścigu. Mimo, że zawodnicy i sprzęt to światowy top, a przygotowanie do zawodów pochłonęło setki godzin treningów i worek pieniędzy, dojechanie do mety jest najbardziej nieprzewidywalną zmienną w tym wyścigu. Ale o to właśnie w tym chodzi. O sprawdzenie granic ludzkich i sprzętowych możliwości.

Zapraszam do obejrzenia relacji wideo, którą zrealizowaliśmy. Przyjrzycie się jak to wszystko wygląda od środka, zobaczycie najciekawsze momenty samego wyścigu, a na koniec usłyszycie rozmowy z polskimi zawodnikami. Mam nadzieję, że spędzicie miło czas przed ekranem, a sam film zachęci Was do wybrania się na którąś z rund EWC. Naprawdę warto.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl