Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak podsumowują wyścigowe, motocyklowe Mistrzostwa Świata 2023(wideo)

- Damian Meisel

Grudzień to idealny moment na podsumowanie sezonu wyścigowego. Zawodnicy zakończyli testy posezonowe. odpoczywają przed testami przedsezonowymi, a my mamy chwilę na odrobinę refleksji.

Jak mówią nasi rozmówcy to był długi sezon. 40 wyścigów MotoGP w trakcie 20 rund, do tego 12 weekendów WorldSBK i 4 EWC. Nowości, kontrowersje, zmiany regulaminów i wiele, wiele innych czynników sprawiło, że było o czym rozmawiać.

Ale nie tylko to było tematem naszego spotkania. W końcu mamy okazję zobaczyć i poznać fizycznie osoby, które przez cały rok towarzyszą nam jako głos. Osoby, które ich znają, wiedzą, że z tym duetem nudy nie ma. Zapraszam do obejrzenia wywiadu, który nagraliśmy w salonie Liberty Motors W Warszawie.

To może Cię zainteresuje

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl