Wbijaj na MŚ FMX w Krakowie za friko! 8 biletów do wygrania! [WYNIKI!]

- Eliasz Davidson

Mamy dla was 8 biletów na Diverse Night Of The Jumps 25 marca w Tauron Arenie Kraków. Sprawdźcie, jak je zdobyć!

Do przystanku Mistrzostwa Świata Freestyle Motocross w Krakowie połączonego z Pucharem Świata Dirt MTB – FMB World Tour pozostał już tylko nieco ponad tydzień, a to oznacza, że nad małopolską oprócz smogu zaczął unosić się też zapach zwiastujący potężne emocje. Już 25. marca Tauron Arena Kraków zamieni się w stolicę nie tylko światowego FMX, ale również kolarstwa grawitacyjnego, a najlepsi zawodnicy z obu branży zapewnią kibicom show, jakiego jeszcze nie widzieli.

OprMarcin Łukaszczyk Best Whipócz zawodów freestyle motocross wzbogaconych o niesamowicie efektowną konkurencję Best Whip i zmagań zawodnikach na rowerach MTB, po raz pierwszy w dawnej stolicy Polski fani mocnych wrażeń zobaczą salto w tył na quadzie w wykonaniu Patryka Siekaja. „Patol” jest najmłodszym zawodnikiem na świecie z backflipem na ATV na swoim koncie, a podczas ostatnich treningów zaczął dorzucać nawet kombinacje w trakcie lotu do góry kołami.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że obecność na takiej imprezie jest obowiązkowa, jeżeli tylko jarasz się dwoma kołami, uwielbiasz adrenalinę, czy po prostu chcesz zobaczyć niepowtarzalne widowisko. Dla tych, którzy jeszcze nie mają biletów na Diverse Night of The Jumps w Krakowie, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest aż 8 wejściówek.

Jak wygrać bilet na DNOTJ?

Patryk Siekaj Flip

Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie Ilu zawodników z Polski zobaczymy w Krakowie w motocyklowej konkurencji FMX? oraz podać ich nazwiska. Podpowiedzi możecie szukać na przykład w poprzednich artykułach na temat Diverse Night Of The Jumps. Odpowiedź należy wysłać na adres mailowy [email protected]. Z jednego adresu mailowego można odpowiedzieć tylko raz. Spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie, wylosujemy 8 zwycięzców.

Na odpowiedzi czekamy do wtorku 21. marca, do godziny 10:00. Zwycięzców ogłosimy w tym materiale.

Do zobaczenia na miejscu!

[Aktualizacja z 21. marca – wyniki]

Znamy już listę osób, które otrzymają wejściówkę na Diverse Night of the Jumps w Krakowie! Spośród Polaków ww FMXie wystartuje Marcin Łukaszczyk i to właśnie była poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe.

Darmową wejściówkę otrzymują:
– Justyna
– Tomasz F.
– „Art Lewy”
– Urszula G.
– Andrzej P.
– Krzysztof H.
– Maks P.
– Ewa P.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową, życzymy udanej imprezy, a wszystkim pozostałym dziękujemy za udział!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl