Wbijaj na MŚ FMX w Krakowie za friko! 8 biletów do wygrania! [WYNIKI!]
Eliasz Davidson
16 marca 2017

Mamy dla was 8 biletów na Diverse Night Of The Jumps 25 marca w Tauron Arenie Kraków. Sprawdźcie, jak je zdobyć!

Do przystanku Mistrzostwa Świata Freestyle Motocross w Krakowie połączonego z Pucharem Świata Dirt MTB – FMB World Tour pozostał już tylko nieco ponad tydzień, a to oznacza, że nad małopolską oprócz smogu zaczął unosić się też zapach zwiastujący potężne emocje. Już 25. marca Tauron Arena Kraków zamieni się w stolicę nie tylko światowego FMX, ale również kolarstwa grawitacyjnego, a najlepsi zawodnicy z obu branży zapewnią kibicom show, jakiego jeszcze nie widzieli.

Opr ócz zawodów freestyle motocross wzbogaconych o niesamowicie efektowną konkurencję Best Whip i zmagań zawodnikach na rowerach MTB, po raz pierwszy w dawnej stolicy Polski fani mocnych wrażeń zobaczą salto w tył na quadzie w wykonaniu Patryka Siekaja. „Patol” jest najmłodszym zawodnikiem na świecie z backflipem na ATV na swoim koncie, a podczas ostatnich treningów zaczął dorzucać nawet kombinacje w trakcie lotu do góry kołami.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że obecność na takiej imprezie jest obowiązkowa, jeżeli tylko jarasz się dwoma kołami, uwielbiasz adrenalinę, czy po prostu chcesz zobaczyć niepowtarzalne widowisko. Dla tych, którzy jeszcze nie mają biletów na Diverse Night of The Jumps w Krakowie, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest aż 8 wejściówek.

Jak wygrać bilet na DNOTJ?

Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie Ilu zawodników z Polski zobaczymy w Krakowie w motocyklowej konkurencji FMX? oraz podać ich nazwiska. Podpowiedzi możecie szukać na przykład w poprzednich artykułach na temat Diverse Night Of The Jumps. Odpowiedź należy wysłać na adres mailowy konkurs@motormania.com.pl. Z jednego adresu mailowego można odpowiedzieć tylko raz. Spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie, wylosujemy 8 zwycięzców.

Na odpowiedzi czekamy do wtorku 21. marca, do godziny 10:00. Zwycięzców ogłosimy w tym materiale.

Do zobaczenia na miejscu!

[Aktualizacja z 21. marca – wyniki]

Znamy już listę osób, które otrzymają wejściówkę na Diverse Night of the Jumps w Krakowie! Spośród Polaków ww FMXie wystartuje Marcin Łukaszczyk i to właśnie była poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe.

Darmową wejściówkę otrzymują:
– Justyna
– Tomasz F.
– „Art Lewy”
– Urszula G.
– Andrzej P.
– Krzysztof H.
– Maks P.
– Ewa P.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową, życzymy udanej imprezy, a wszystkim pozostałym dziękujemy za udział!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły