Dirtbike vs Streetbike: widowiskowy pojedynek w offroadzie
Piotr Jędrzejak
22 stycznia 2019

Który motocykl będzie lepszy na offroadowych ścieżkach i na skokach – cross przygotowany do freestyle motocrossu, czy sportowa sześćsetka przerobiona do stuntu?

Nie musicie odpowiadać, przecież to oczywiste. Sam pojedynek jest tak bardzo pozbawiony sensu, że na szczęście jest natychmiastowo jasne, po co został nagrany.

Tylko i wyłącznie w celu dobrej zabawy i promocji zawodników. Na crossie jeździł zawodnik FMX, Sebastian „SebFMX” Westberg oraz stunter Niko Säkkinen. Obaj pochodzą z Finlandii i jak wyraźnie widać, chłopaki rzeczywiście bawili się bardzo dobrze. Stuntowa Ninja miała założone szutrowe opony, ale nie miejcie złudzeń – offroadowa zabawa motocyklem o takiej geometrii i wymiarach jest trudniejsza, niż może się z filmu wydawać. Niko zasługuje na szacun. Oglądajcie!

Jeżeli uważacie, że film był naprawdę dobry, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Obejrzeliście właśnie drugą część, a na początku roku 2018 powstał także pierwszy epizod Dirtbike vs Streetbike z tymi samymi zawodnikami:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły