Dirtbike vs Streetbike: widowiskowy pojedynek w offroadzie

- Piotr Jędrzejak

Który motocykl będzie lepszy na offroadowych ścieżkach i na skokach – cross przygotowany do freestyle motocrossu, czy sportowa sześćsetka przerobiona do stuntu?

Nie musicie odpowiadać, przecież to oczywiste. Sam pojedynek jest tak bardzo pozbawiony sensu, że na szczęście jest natychmiastowo jasne, po co został nagrany.

Tylko i wyłącznie w celu dobrej zabawy i promocji zawodników. Na crossie jeździł zawodnik FMX, Sebastian „SebFMX” Westberg oraz stunter Niko Säkkinen. Obaj pochodzą z Finlandii i jak wyraźnie widać, chłopaki rzeczywiście bawili się bardzo dobrze. Stuntowa Ninja miała założone szutrowe opony, ale nie miejcie złudzeń – offroadowa zabawa motocyklem o takiej geometrii i wymiarach jest trudniejsza, niż może się z filmu wydawać. Niko zasługuje na szacun. Oglądajcie!

Jeżeli uważacie, że film był naprawdę dobry, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Obejrzeliście właśnie drugą część, a na początku roku 2018 powstał także pierwszy epizod Dirtbike vs Streetbike z tymi samymi zawodnikami:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl