Dirtbike vs Streetbike 3.0: zabawa na śniegu i lodzie

- Piotr Jędrzejak

Porównanie jest pozbawione sensu. Ale wyczyny są takie, że nie sposób przejść obok obojętnie.

Dwóch wyjątkowych zawodników na dwóch wyczynowych motocyklach. Jeden z nich to Sebastian „SebFMX” Westberg na sprzęcie do FMXu, a drugi to Niko Säkkinen na stuntowym Kawasaki ZX-6R. Chłopaki bawią się na całego, urządzając „epicką bitwę” pomiędzy tymi dwoma motocyklami, jednocześnie zadając pytanie: „którego ty byś wybrał?”

Takie porównanie i cała bitwa jest totalnie pozbawiona sensu, to oczywiste.

I co z tego? Chłopaki robią zamieszanie na tak wysokim poziomie umiejętności, że ogląda się ich z podziwem i szacunkiem. Tym razem chłopaki mają dobrą zabawę na śniegu i lodzie. Od premiery filmu minął tydzień, a odtworzono go już ponad cztery i pół miliona (4 500 000+) razy. Jest szałowo.

Jeżeli po obejrzeniu czegoś Wam brakuje, to zapraszamy abyście jeszcze zobaczyli poprzednie dwie części Dirtbike vs Streetbike.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl