Street’s not dead 2, czyli dawka widowiskowego, ulicznego stuntu w Detroit od Icon!

- Piotr Jędrzejak

Kyle Sliger zaprasza na terror ulic (lekko wymarłego) Detroit.

Z wszechobecnej poprawności polityczno-kulturowej, firma Icon robi sobie co najwyżej żarty. Okej, może i rzeczywiście zamykają ulice przed nagrywaniem swoich klipów, ale co z tego, skoro tematem przewodnim jest uliczny stunt? A wiecie, co jest nierozerwalną częścią stuntu? Szeroko pojęta chuliganka i oczywiście różne wypadki. A jak najlepiej się chronić przy upadkach? No własnie – Icon przecież produkuje odzież motocyklową. Resztę kropek potraficie połączyć sami. Jak to miło, że na rynku wciąż istnieją firmy, które nie przejmują się promowaniem niebezpiecznych aktywności.

Teraz zapraszamy do seansu „Street’s not dead 2”, czyli „ulica wciąż żyje”, co jest jasnym określeniem jednej z grup docelowych odzieży Icon. Fenomenalnie energetyczny klip okraszony jest perfekcyjnie pasującym rapem. Sprawdźcie, jak Kyle Sliger atakuje ulice Detroid! No i możecie obejrzeć także pierwszą część „Street’s not dead”.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl