Street’s not dead 2, czyli dawka widowiskowego, ulicznego stuntu w Detroit od Icon!
Piotr Jędrzejak
26 września 2019

Kyle Sliger zaprasza na terror ulic (lekko wymarłego) Detroit.

Z wszechobecnej poprawności polityczno-kulturowej, firma Icon robi sobie co najwyżej żarty. Okej, może i rzeczywiście zamykają ulice przed nagrywaniem swoich klipów, ale co z tego, skoro tematem przewodnim jest uliczny stunt? A wiecie, co jest nierozerwalną częścią stuntu? Szeroko pojęta chuliganka i oczywiście różne wypadki. A jak najlepiej się chronić przy upadkach? No własnie – Icon przecież produkuje odzież motocyklową. Resztę kropek potraficie połączyć sami. Jak to miło, że na rynku wciąż istnieją firmy, które nie przejmują się promowaniem niebezpiecznych aktywności.

Teraz zapraszamy do seansu „Street’s not dead 2”, czyli „ulica wciąż żyje”, co jest jasnym określeniem jednej z grup docelowych odzieży Icon. Fenomenalnie energetyczny klip okraszony jest perfekcyjnie pasującym rapem. Sprawdźcie, jak Kyle Sliger atakuje ulice Detroid! No i możecie obejrzeć także pierwszą część „Street’s not dead”.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły