[video] Stunter13 wyciągnął swoją MT-09 z długim wahaczem i turbosprężarką!

- Piotr Jędrzejak

Długi wahacz i turbina w motocyklu – to musi oznaczać grube drifty!

Rafał Pasierbek to bez wątpliwości najlepszy stunter na świecie – to wiedzą wszyscy. Ale nie każdy wie, że od pewnego czasu Stutner13 wraz ze swoim mechanikiem-magikiem pracują nad uturbioną Yamahą MT-09. Zamontowali tam przedłużony wahacz oraz turbosprężarkę. Taka modyfikacja nie jest łatwa. Pierwsze testy widzieliśmy już pod koniec 2017 roku. Czyżby teraz prace dobiegały do końca?

Stunter13 opublikował film z drift-treningu przemalowaną w nowe, szaro-czerwone barwy turbo-MT-09 na swoim parkingu pod Niemodlinem. Ale na początku czerwca zabrał ten motocykl także na imprezę MT Fest odbywającą się w Hiszpanii, gdzie dawał pokazy. Sprzęt wygląda świetnie, jeździ jaki dzikus. Rafał napisał jednak, że jest pewien problem z tylną oponą: „15-20 minut zabawy i trzeba nowe buty zakładać 😀„.

Yamaha MT-09 Turbo - Stunter13

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl