[video] Stunter13 wyciągnął swoją MT-09 z długim wahaczem i turbosprężarką!
Piotr Jędrzejak
25 czerwca 2019

Długi wahacz i turbina w motocyklu – to musi oznaczać grube drifty!

Rafał Pasierbek to bez wątpliwości najlepszy stunter na świecie – to wiedzą wszyscy. Ale nie każdy wie, że od pewnego czasu Stutner13 wraz ze swoim mechanikiem-magikiem pracują nad uturbioną Yamahą MT-09. Zamontowali tam przedłużony wahacz oraz turbosprężarkę. Taka modyfikacja nie jest łatwa. Pierwsze testy widzieliśmy już pod koniec 2017 roku. Czyżby teraz prace dobiegały do końca?

Stunter13 opublikował film z drift-treningu przemalowaną w nowe, szaro-czerwone barwy turbo-MT-09 na swoim parkingu pod Niemodlinem. Ale na początku czerwca zabrał ten motocykl także na imprezę MT Fest odbywającą się w Hiszpanii, gdzie dawał pokazy. Sprzęt wygląda świetnie, jeździ jaki dzikus. Rafał napisał jednak, że jest pewien problem z tylną oponą: „15-20 minut zabawy i trzeba nowe buty zakładać 😀„.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły