Nie, motocykliści nie mieli związku ze stłuczką. Ale jako jedyni zatrzymali się aby pomóc.

Pamiętacie inicjatywę Ride Of Century? Stunterzy wciąż co roku w wakacje zbierają się w amerykańskim St. Louis, aby grupowo jeździć po mieście oraz okolicznych autostradach i obwodnicach. Tym razem, wjeżdżając na jedną z wielopasmowych tras szybkiego ruchu, stunterzy napotkali na korek. Samochody tłoczyły się, zwalniały i omijały zator. Powodem zatoru okazała się stłuczka – samochód zablokował dwa prawe pasy. Jednak nikt się nie zatrzymał. Dopiero stunterzy podjechali z pomocą!

Samochód osobowy uderzył w betonową przeszkodę, możliwe że w coś, co spadło z ciężarówki. Motocykliści wyciągnęli ludzi z samochodu i upewnili się, że jest bezpiecznie. Następnie zepchnęli samochód, aby utorować przejazd.

W aucie było sporo pustych butelek piwa i niewykluczone, że kierowca był pod wpływem. Nie zmienia to faktu, że pierwsza pomoc należy się bezdyskusyjnie.

Zszokowany faktem, że inni kierowcy tylko przejeżdżali, Brian_636 podsumował akcję: „Poświęć sekundę ze swojego dnia, aby pomóc innemu człowiekowi”.