Rippin Mykonos: greckie stunt-wakacje z Aaronem Coltonem oraz Robbie Maddisonem

- Piotr Jędrzejak

Stunt w legendarnych miejscach wyspy Mykonos. Takie greckie wakacje to my rozumiemy!

Red Bull zaprosił na wakacje do Grecji dwóch zawodników: Aarona Coltona oraz Robbiego Maddisona. Warunkiem jednak było, że zarówno amerykańska gwiazda stuntu, jak i australijska legenda freestyle’u muszą zabrać na wyspę Mykonos swoje zabawki. Oczywiście się udało. Red Bull zorganizował profesjonalną ekipę filmową, a w efekcie powstał totalnie odjechany film z greckich wakacji pod tytułem Rippin Mykonos.

Aaron na stunterskim Triumphie Street Triple oraz Robbie na swojej freestyle’ówce KTMa odwiedzili legendarne miejscówki Mykonos. Przejechali przez białe uliczki miasteczka Chora, odwiedzili latarnię Armenistis, no i oczywiście pochwalili się totalnie kosmicznymi umiejętnościami panowania nad swoimi motocyklami. Szok i niedowierzanie zawarte w wypasionych ujęciach.

Aha, jeszcze jedno – Robbie zabrał ze sobą także płozy oraz specjalne zawieszenie i oponę, więc mógł także pojeździć po niebieskich wodach Mykonos. Ponieważ dlaczego nie. Takie greckie wakacje to my rozumiemy! Polecamy oglądać na dużym ekranie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl