Rippin Mykonos: greckie stunt-wakacje z Aaronem Coltonem oraz Robbie Maddisonem
Piotr Jędrzejak
8 sierpnia 2019

Stunt w legendarnych miejscach wyspy Mykonos. Takie greckie wakacje to my rozumiemy!

Red Bull zaprosił na wakacje do Grecji dwóch zawodników: Aarona Coltona oraz Robbiego Maddisona. Warunkiem jednak było, że zarówno amerykańska gwiazda stuntu, jak i australijska legenda freestyle’u muszą zabrać na wyspę Mykonos swoje zabawki. Oczywiście się udało. Red Bull zorganizował profesjonalną ekipę filmową, a w efekcie powstał totalnie odjechany film z greckich wakacji pod tytułem Rippin Mykonos.

Aaron na stunterskim Triumphie Street Triple oraz Robbie na swojej freestyle’ówce KTMa odwiedzili legendarne miejscówki Mykonos. Przejechali przez białe uliczki miasteczka Chora, odwiedzili latarnię Armenistis, no i oczywiście pochwalili się totalnie kosmicznymi umiejętnościami panowania nad swoimi motocyklami. Szok i niedowierzanie zawarte w wypasionych ujęciach.

Aha, jeszcze jedno – Robbie zabrał ze sobą także płozy oraz specjalne zawieszenie i oponę, więc mógł także pojeździć po niebieskich wodach Mykonos. Ponieważ dlaczego nie. Takie greckie wakacje to my rozumiemy! Polecamy oglądać na dużym ekranie.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły