Freestyle motocross razem z psem na motocyklu? OBURZAJĄCE!

- Piotr Jędrzejak

Zawodnik FMX nagrał krótki i zabawny klip, będący lokowaniem produktu pluszowych zwierzaków… I rozpętało się piekło.

Jarryd McNeil jest profesjonalnym zawodnikiem FMX z Australii. Od 10 lat mieszka na farmie (z podwórkiem FMX oczywiście) w USA, zdobył 14 medali X-Games i podróżuje z Nitro Circus. Krótko mówiąc, Jarryd potrafi bardzo dobrze latać na motocyklu.

Ostatnio Jarryd wrzucił na swoje kanały krótki i dość zabawny klip ze swoim ukochanym psem. Rooga wskakuje na motocykl, jest cięcie, a następnie Jarryd z „psem” na pokładzie wykonuje tricki na wysokości drugiego piętra. Niestety wielu widzów nie zauważyło, że film jest nagrany jako żart, będąc przy okazji reklamą firmy wytwarzającej przytulanki idealnie imitujące prawdziwego zwierzaka…

Klip rozszedł się wirusowo po internecie, rozpętało się piekło. Komentujący wchodzili na wyżyny narzekania, chcieli zgłaszać zachowanie Jarryda gdzie się tylko dało.

Tak naprawdę okazało się, że pluszowa zabawka od CuddleClones.com wykonana została tak skutecznie, a film zmontowano tak dobrze, że ciężko było odróżnić psa prawdziwego od psa pluszowego.

Jarryd musiał wrzucić na swoje social-media wytłumaczenia wraz ze zdjęciami pluszaka, żeby narwani internauci zrozumieli, co tam się stało. Napisał:

„Haha, jestem tak zmęczony, mam tyle roboty w odpisywaniu ludziom, żeby najpierw przeczytali wytłumaczenie, zanim zarzucą mi znęcanie się nad zwierzętami.

Jarryd McNeil FMX z psem (3)

[…]

Rooga jest moim 2-letnim mieszańcem Labradora z Pitem, którego uratowaliśmy, gdy miał 8 tygodnie. Kiedyś zabierałem go na małe przejażdżki dziecięcym-motocyklem po podwórku, no i któregoś dnia, gdy Rooga już urósł, po prostu wskoczył na mój motocykl. Nie mogliśmy uwierzyć. Jeżdżę na motocyklu codziennie, a Rooga wskakuje na moto jak tylko odpalę silnik, więc najpierw robię z nim małą rundkę, a później zaczynam swój trening FMX. Na farmie pracuję także na dużych maszynach, a Rooga jest ze mną cały czas – jest po prostu psem podwórkowym, który uwielbia wszystkie jeżdżące przedmioty. Już zamawiamy dla niego customowy kask oraz wypasione psie gogle, więc ciekawe, na co ludzie będą narzekali w kolejnym filmie.

Jarryd McNeil FMX z psem (2)

[…]

Dublera-kaskadera Roogi mamy z cuddleclones.com i jak widać, jego kopia robi robotę. Wiecie, to pluszowy zwierzak. Ten na motocyklu nie jest moim prawdziwym psem. Ponieważ nigdy nie naraziłbym siebie albo Roogi na niepotrzebne niebezpieczeństwo.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl