MotoBASE: potężny skok z wydmy z motocyklem na spadochronie
Piotr Jędrzejak
24 kwietnia 2019

Jedni mają swoją strefę komfortu na fotelu. Inni czują się komfortowo w powietrzu.

Bradley O’Neal, znany szerzej pod ksywką Bradley Slums jest zakochany w dwóch sportach. Jeden z nich to motocyklowy freeride – uwielbia jeździć po górach i skakać na motocyklu. Poprzez skakanie nie mamy na myśli przeskakiwania powalonych drzew, ale loty na ogromnych wydmach. A drugi sport? BASE-jumping ze spadochronem. Tego tłumaczyć nie trzeba.

Potencjalnie tych dwóch sportów nie da się zbyt dobrze połączyć… Jednak Brad już to opanował. Niemal 5 lat temu stał się sławny po jednym z pierwszych, wielkich skoków. Pod koniec minionego roku zaliczył ogromy lot z ogromnej wydmy, z prędkością 120 km/h. W obu przypadkach motocykl także leciał na spadochronie – oba filmy zobaczycie w poprzednim newsie. Teraz Bradley znowu podbija internet. Tym razem znalazł dużą wydmę gdzieś w Kalifornii…

Tak to wyglądało z zewnątrz:

Widok z kamery na kasku:


View this post on Instagram

A post shared by Bradley O’Neal ???? (@bradley_slums) on

 

Kilka ujęć w klipie od Bradleya:


View this post on Instagram

A post shared by Bradley O’Neal ???? (@bradley_slums) on

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły