MotoBASE: potężny skok z wydmy z motocyklem na spadochronie

- Piotr Jędrzejak

Jedni mają swoją strefę komfortu na fotelu. Inni czują się komfortowo w powietrzu.

Bradley O’Neal, znany szerzej pod ksywką Bradley Slums jest zakochany w dwóch sportach. Jeden z nich to motocyklowy freeride – uwielbia jeździć po górach i skakać na motocyklu. Poprzez skakanie nie mamy na myśli przeskakiwania powalonych drzew, ale loty na ogromnych wydmach. A drugi sport? BASE-jumping ze spadochronem. Tego tłumaczyć nie trzeba.

bradley slums base jump wydmy

Potencjalnie tych dwóch sportów nie da się zbyt dobrze połączyć… Jednak Brad już to opanował. Niemal 5 lat temu stał się sławny po jednym z pierwszych, wielkich skoków. Pod koniec minionego roku zaliczył ogromy lot z ogromnej wydmy, z prędkością 120 km/h. W obu przypadkach motocykl także leciał na spadochronie – oba filmy zobaczycie w poprzednim newsie. Teraz Bradley znowu podbija internet. Tym razem znalazł dużą wydmę gdzieś w Kalifornii…

Tak to wyglądało z zewnątrz:

Widok z kamery na kasku:


View this post on Instagram

A post shared by Bradley O’Neal ???? (@bradley_slums) on

 

Kilka ujęć w klipie od Bradleya:


View this post on Instagram

A post shared by Bradley O’Neal ???? (@bradley_slums) on

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl