Josh Hill – Bez Owijania w Bawełnę: ekstremalna kompilacja sztuczek i skoków

- Piotr Jędrzejak

Josh po prostu ma jaja.

Josh Hill ścigał się w Supercrossie, w motocrossie, brał udział w X-Games i generalnie bardzo lubi latać na motocyklu. Koleś po prostu ma jaja, o czym świadczy jego najnowszy film promocyjny „Bez Owijania w Bawełnę”. Josh uprawia freeride w ekstremalnym wydaniu.

Nie będziemy się rozpisywali, krótki opis Josha tłumaczy wszystko: „Wszystko, od wielkich skoków, do kreatywnych gapów ulicznych – ten klip pokazuje najbardziej techniczny styl jazdy offroadowej. Z perfekcyjnym połączeniem spalinowych 450-tek oraz elektrycznych crossów.”

Frontflip z rampy, po skoku, jest wariacki. Ale te ogromne loty?! Albo potężne skoki na elektryku w skateparku? (Ogromny, dostępny w mgnieniu oka moment obrotowy na pewno pomaga.) To jest jakieś szaleństwo. Gwałcimy replay.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl