Oglądaj prezentację Ducati MotoGP o 18:00 na MotoRmanii

- Mick

Już o godzinie 18:00 będziecie mogli na tej stronie obejrzeć na żywo prezentację fabrycznego zespołu Ducati, którego barwy w MotoGP reprezentować będą w sezonie 2019 Włosi Andrea Dovizioso i Danilo Petrucci. 

Pełna relacja wideo na żywo w oknie poniżej, a po wszystkim na MotoRmanii oczywiście pełne podsumowanie i galeria zdjęć!

Jak Waszym zdaniem poradzą sobie w tym roku zawodnicy Ducati? Czy Petrucci dotrzyma kroku Doviemu? Czy Andrea nawiąże walkę o tytuł mistrzowski? Jakimi rozwiązaniami technicznymi zaskoczy nas nowe dziecko Gigiego Dall’Igny, Ducati Desmosedici GP19? Pierwsze odpowiedzi już o 18:00.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl