Zestawienie wszystkich epickich/szalonych sztuczek w Pastranalandzie
Piotr Jędrzejak
18 marca 2019

Oglądanie tej kompilacji może spowodować zawał.

Znacie Travisa Pastranę? Gość jest legendą, jeżeli chodzi o sporty ekstremalne wszelkiego rodzaju. Jeżeli o nim nie słyszeliście, raczej nie przyznawajcie do tego się publicznie. Pastrana założył ekipę Nitro Circus, a w swoim ogródku zbudował Pastranaland, czyli park do trenowania FMXu i opracowywania nowych sztuczek. Z okazji promowania swojego niemalże fabularnego filmu „Action Figures 2” (tak, temat przewodni to FMX), na YouTubie pojawił się film pod tytułem „Every Epic Pastranaland Stunt”.

Nie wiemy, czy w tej kompilacji zawierają się dosłownie wszystkie epickie sztuczki wykonane w Pastranalandzie, ale jest naprawdę szokująco. Film otwiera się potrójnym backflipem, a później jest już tylko lepiej/gorzej (w zależności od punktu widzenia). Jest też najgorszy moment „o cholera” z odbiciem się od drzewa w locie. Nie zabrakło także backflipa do 360 do backflipa. Są skoki na wszystkim…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły