Zestawienie wszystkich epickich/szalonych sztuczek w Pastranalandzie

- Piotr Jędrzejak

Oglądanie tej kompilacji może spowodować zawał.

Znacie Travisa Pastranę? Gość jest legendą, jeżeli chodzi o sporty ekstremalne wszelkiego rodzaju. Jeżeli o nim nie słyszeliście, raczej nie przyznawajcie do tego się publicznie. Pastrana założył ekipę Nitro Circus, a w swoim ogródku zbudował Pastranaland, czyli park do trenowania FMXu i opracowywania nowych sztuczek. Z okazji promowania swojego niemalże fabularnego filmu „Action Figures 2” (tak, temat przewodni to FMX), na YouTubie pojawił się film pod tytułem „Every Epic Pastranaland Stunt”.

Nie wiemy, czy w tej kompilacji zawierają się dosłownie wszystkie epickie sztuczki wykonane w Pastranalandzie, ale jest naprawdę szokująco. Film otwiera się potrójnym backflipem, a później jest już tylko lepiej/gorzej (w zależności od punktu widzenia). Jest też najgorszy moment „o cholera” z odbiciem się od drzewa w locie. Nie zabrakło także backflipa do 360 do backflipa. Są skoki na wszystkim…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl