Prawdopodobnie najgorszy moment „o cholera” w historii Pastranaland
Piotr Jędrzejak
5 marca 2018

Minęły 4 lata, a to wciąż jeden z najstraszniejszych momentów.

Pastranaland to taki plac zabaw dla FMXowców na podwórku Travisa Pastrany. Chłopaki trenują tam nowe skoki, mają ogromną rampę i sporo innych atrakcji. Akcja, która jest teraz tematem głównym, miała miejsce pod koniec 2013 roku – nawet mogliście to zobaczyć „przy okazji” na naszym portalu. Teraz, na ponad 4 lata po fakcie, ekipa Nitro Circus udostępniła ten pechowo-szczęśliwy skok z komentarzem: „To był prawdopodobnie najgorszy moment „o cholera” w historii Pastranaland ????”.

Travis Pastrana, Tom Pages i Josh Sheehan zorganizowali sobie mały konkurs skoków z ogromnej rampy na ogromną poduchę. Poszło naprawę widowiskowo. Do wykonania skoku namówili także Trevora Jacobsa. O ile pierwszą trójkę można nazwać legendami FMXu, to Jacobs jest snowboardzistą… Nie wszyscy byli przekonani, czy Trevor w ogóle powinien skakać.

Skok mocno się nie udał. Trevor wybił się z rampy nie do końca na wprost – nie było szansy, aby wylądował na poduszce, a skok jest przecież ogromny. Snowboardzista zareagował trzeźwo i natychmiastowo ewakuował się z motocykla. W locie zauważył gałąź, od której odepchnął się nogą. Było blisko…

Jeżeli chcecie przejść od razu do nieudanego skoku Trevora, zacznijcie od 3:50.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły