Jeździsz crossem w terenie, a tu nagle… spadasz z klifu

- Piotr Jędrzejak

Bądź świadom swojego otoczenia.

Adrian Owen z Walii jest zwykłym motocyklistą, jak każdy z nas. Razem z kolegami wybrał się w teren, aby trochę pojeździć, potrenować i dobrze się bawić. Niestety zabawa zakończyła się przerażająco. Adrian miał kamerkę na kasku, a więc zwróćcie uwagę, że jeździ po wyjeżdżonych ścieżkach. W pewnym momencie jednak rozpędza się w miejscu, gdzie śladów innych motocyklistów już nie ma. Adrian też nie upewnił się wcześniej, czy zna otaczający go teren…

Film natychmiast stał się wiralowy. Adrian dodał w opisie:

„Chciałbym ogromnie podziękować mojej rodzinie i przyjaciołom za opiekę w tym czasie. Jestem szczęśliwy, że wciąż żyję! 

Chciałbym też podziękować ratownikom górskim, załodze śmigłowca ratunkowego, opiece medycznej i wszystkim, którzy mi pomogli. Dziękuję także kolegom za zabezpieczenie mnie, gdy pomoc była w drodze. 

Chciałbym także przestrzec wszystkich jeżdżących w offroadzie, aby zawsze być świadomym swojego otoczenia. Wystarczy jeden głupi błąd, taki jak mój, aby zaliczyć game over! Mi udało się z tego wyjść szczęśliwie!”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl