Kolejny film od Enduro KeX: imperium hill climb

- Piotr Jędrzejak

Chłopaki z ekipy Enduro KeX z południa Polski kręcą dość łatwe filmy, przynajmniej w teorii.

Po prostu jeżdżą endurakami i nagrywają się na kamerach na kaskach. A jednak ich filmy są popularne nie tylko w Polsce – tym razem także. W odcinku „imperium hill climb” zobaczymy wjeżdżanie pod górkę i efektowne wywrotki, jak zwykle. Ale poza tym jest też trochę rajdowych przelotów po szybkich szutrach oraz techniczne sztuki, przeszkody, a także skoki.

Krótko mówiąc, możecie spodziewać się „zwykłego” seansu enduro, po którym natychmiast zapragniecie ubrudzić się na offroadowym motocyklu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl