Jak poprawić pozycję w motocyklu sportowym? Wyższa kierownica clip-on od TRW
Piotr Jędrzejak
24 września 2019

Jazda motocyklem sportowym szczególnie na dłuższych dystansach bywa niewygodna. Co zrobić, aby bezinwazyjnie poprawić pozycję ułatwiającą długą podróż?

informacja prasowa

Rozwiązaniem jest zakup  i montaż kierownicy zmieniającej pozycję oraz ułożenie rąk, na przykład TRW Relaxbar.

Kierownice TRW Relaxbar zostały wyfrezowane z aluminium z wyjątkową precyzją, co zapewnia doskonały wygląd, obniża masę kierownicy, a także poprawia wygląd motocykla. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: anodowana na srebrno lub czarno.

Stosując kierownice TRW Relaxbar, można wybrać modele ze wzniosem 20, 40 lub 60 mm, a każda z nich ma 4-stopniowe nachylenie. Dzięki Dzięki temu każdy właściciel motocykla sportowego będzie miał dłonie umieszczone wyżej, zapewniając sobie pozycję podnoszącą komfort w codziennym użytkowaniu, a także na dłuższych trasach.

TRW Relaxbar posiada homologację TUV i jest dostępna z zaciskami mocującymi o średnicach 45 i 50 mm. Dzięki temu zaciski powinny pasować do większości motocykli sportowych i sportowo-turystycznych na rynku. Zestaw zawiera rury kierownicy o długości 250mm. Producent oferuje także rury kierownicy o długości 285 mm zmniejszające siłę potrzebną do skrętu motocykla.

Najlepsza ergonomia, pewne prowadzenie i luźny chwyt manetki są najbardziej zauważalnymi korzyściami płynącymi z wymiany oryginalnej kierownicy na TRW Relaxbar. Dodatkowym atutem będzie szlachetniejszy wygląd motocykla, zmniejszona masa oraz znaczne odciążenie nadgarstków!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły