Odważne kobiety na motocyklach pokonują wąską, górską ścieżkę w Chinach

- Piotr Jędrzejak

Przed Wami jeden z tych szokujących filmów, które pojawiają się w mediach społecznościowych i nagle wywołują zachwyt, szok oraz niedowierzanie. Niestety nie udało nam się znaleźć żadnych dodatkowych informacji – nagranie pochodzie prawdopodobnie gdzieś z Chin. Pomimo faktu, że nie wiemy o tej sytuacji nic więcej, musicie(!) to zobaczyć.

Dzielne kobiety muszą pokonać górski teren, przez który prowadzi wyłącznie wąska i stroma ścieżka z ciasnymi agrafkami. Kobiety często mają do przewiezienia spore ładunki, więc jako sposób transportu wybierają motocykle. Jeżdżą po takim terenie, że my osobiście pewnie nie odważylibyśmy się tam wjechać motocyklem enduro. Zwróćcie uwagę na precyzyjną kontrolę hamulców i gazu. Szacun!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl