Zejście na kask i ultra precyzyjny slajd – Tito Rabat przesadził
Piotr Jędrzejak
10 września 2019

Jego poziom panowania nad motocyklem jest kosmiczny.

Tito Rabat jest aktualnie zawodnikiem Ducati w MotoGP. Można pomyśleć, że skoro zajmuje 21. miejsce w stawce i ma zaledwie 14 punktów, to jest słabym zawodnikiem? Nic bardziej mylnego. Jazda w klasie MotoGP to najwyższy poziom wtajemniczenia motocyklowego.

Tito wrzucił wczoraj na swojego Instagrama oraz Facebooka krótki film z treningu. Ma kilkanaście sekund, a jest tak widowiskowy, że udostępniają go ludzie na całym świecie – wliczając zawodników topowych klas wyścigowych.

Jeździ motocyklem supermoto po parkingu i trenuje slajdy. Tito hamując wszedł w slajd, a będąc już w uślizgu, przeszedł na powerslajdy z gazu. Przy okazji złożył się tak nisko, że szedł na kask! (A supermoto to wysokie motocykle…) Następnie, dzięki ultra precyzyjnemu kontrolowaniu gazem oraz pozycją własnego ciała, wykręcił jeszcze kilka wąskich kółek w slajdzie. Zwróćcie uwagę, jak swobodnie Tito przy tym się czuł… Kosmita!


View this post on Instagram

A post shared by Tito Rabat (@titorabat) on

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły