Finał SuperEnduro w Łodzi odwołany

- MotoRmania

Międzynarodowa Federacja Motocyklowa poinformowała właśnie o odwołaniu zaplanowanego na najbliższą sobotę finału mistrzostw świata SuperEnduro, który miał odbyć się w Atlas Arenie w Łodzi. 

To kolejna impreza, która padła ofiarą koronawirusa z Wuhan i nie ostatnia. Polski rząd podjął dziś bowiem decyzję o odwołaniu wszystkich najbliższych imprez masowych, w tym eventów sportowych, więc organizatorzy łódzkich zawodów nie mieli wyjścia.

Czy finał SuperEnduro zostanie przeniesiony na inny termin? W komunikacie FIM czytamy, że impreza została „przesunięta”, ale jednocześnie wszystkie zaangażowane strony; FIM, PZM i promotor ABC Communications, analizują obecnie sytuację i możliwość organizacji zawodów w innym terminie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl