Czyżby to zdjęcie szpiegowskie nowego Suzuki DR Big 2020?

- Piotr Jędrzejak

Zakamuflowane motocykle zostały przyłapane gdzieś we Francji.

Plotki na temat wskrzeszenia legendarnego Suzuki DR Big sięgają kilku lat wstecz. Scenariusz ten nabrał kolorów w lutym tego roku, gdy hiszpański magazyn TrailRidersMag.com donosił o plotkach prosto z Japonii na temat DR Big.

Teraz wygląda na to, że plotki się potwierdziły.

Francuska redakcja Road Trip Magazine opublikowała zdjęcie szpiegowskie dwóch motocykli. Są ubrane w kamuflaż, ale wprawne oko nie będzie miało problemu z rozpoznaniem szczegółów.

Suzuki DR Big 2020 przylapany we francji — zoom

Na pewno mamy tu do czynienia z litrowym silnikiem V-Twin, który swoje korzenie ma już dwie dekady temu (liczymy jednak, że Suzuki trochę go unowocześniło). Widzimy także spory prześwit i duży skok zawieszenia. Nie da się także nie zwrócić uwagi na wizualne podobieństwo z oryginalnym DR Big – zupełnie jak w przypadku niedawnego wskrzeszenia modelu Suzuki Katana.

Średnie lub lżejsze motocykle turystyczno-endurowe są ostatnio niezwykle popularne. Przykłady to chociażby Honda Africa Twin, odnoszący sukcesy KTM 790 Adventure R, czy gorąco wyczekiwana Yamaha Tenere 700. Czy Suzuki zdoła spełnić wysokie wymagania? Mamy nadzieję, że przekonamy się już na wystawach motocyklowych pod koniec tego roku.

Zdjęcie opublikowane przez Road Trip Magazine.

Zdjęcie opublikowane przez Road Trip Magazine.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl