Captain Colorado: superbohater na motocyklu jedzie przez USA by pomagać dzieciom

- Piotr Jędrzejak

Matt jest barmanem, aktorem oraz Kapitanem Kolorado, który na motocyklu pokonuje okropnego wroga – jedzie przez USA i walczy z dziecięcym rakiem.

Matt Gnojek jest młodym facetem z Denver w stanie Kolorado. Na co dzień jest barmanem, pracuje także jako aktor, a do jego pasji zaliczają się również motocykle, fascynacja komiksowym Kapitanem Ameryką oraz charytatywna pomoc dzieciom. Matt podpisuje się jako „Captain Colorado”, a po internecie rozlewają się filmy takie, jak poniższy:

Kapitan Kolorado

Mattem zainteresowały się mainstreamowe media. I bardzo dobrze, ponieważ jako Kapitan Kolorado postawił przed sobą fantastyczną misję. Kapitan własnie rusza w motocyklową podróż przez USA – w ciągu 3 miesięcy ma zamiar pokonać ponad 8000 kilometrów przez 17 stanów, a po drodze odwiedzi tak dużo dziecięcych szpitali, centrów uchodźców oraz konwentów, jak to tylko możliwe. Celem jest oczywiście pomoc najmłodszym. Matt ma zamiar także zebrać 10 000 dolarów w walce przeciwko dziecięcemu rakowi. Zbiórkę i więcej informacji znajdziecie na ColoradoCaptain.com.

Materiał o Kapitanie Kolorado wyemitowała m.in. stacja The Denver Channel:

kapitan ameryka kolorado

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl