Captain Colorado: superbohater na motocyklu jedzie przez USA by pomagać dzieciom
Piotr Jędrzejak
28 sierpnia 2019

Matt jest barmanem, aktorem oraz Kapitanem Kolorado, który na motocyklu pokonuje okropnego wroga – jedzie przez USA i walczy z dziecięcym rakiem.

Matt Gnojek jest młodym facetem z Denver w stanie Kolorado. Na co dzień jest barmanem, pracuje także jako aktor, a do jego pasji zaliczają się również motocykle, fascynacja komiksowym Kapitanem Ameryką oraz charytatywna pomoc dzieciom. Matt podpisuje się jako „Captain Colorado”, a po internecie rozlewają się filmy takie, jak poniższy:

Mattem zainteresowały się mainstreamowe media. I bardzo dobrze, ponieważ jako Kapitan Kolorado postawił przed sobą fantastyczną misję. Kapitan własnie rusza w motocyklową podróż przez USA – w ciągu 3 miesięcy ma zamiar pokonać ponad 8000 kilometrów przez 17 stanów, a po drodze odwiedzi tak dużo dziecięcych szpitali, centrów uchodźców oraz konwentów, jak to tylko możliwe. Celem jest oczywiście pomoc najmłodszym. Matt ma zamiar także zebrać 10 000 dolarów w walce przeciwko dziecięcemu rakowi. Zbiórkę i więcej informacji znajdziecie na ColoradoCaptain.com.

Materiał o Kapitanie Kolorado wyemitowała m.in. stacja The Denver Channel:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły