Jak zamocować rejestrację motocyklową: akcesoryjny uchwyt TRW

- MotoRmania

W jaki sposób uatrakcyjnić wygląd tylnej części motocykla, a przy tym zmniejszyć masę?

informacja prasowa

Większość fabrycznych mocowań na tablicę rejestracyjną znajduje się na wielkim, plastikowym nadkolu, które nie tylko ciężko wygląda, ale także sporo waży. Część użytkowników odkręca lub zmienia błotniki na atrakcyjne wypełnienia poprawiające estetykę i zwiększające optyczną lekkość. Niestety, wraz z takim działaniem pozostaje problem zamocowania tablicy rejestracyjnej.

Rozwiązaniem jest lekki i solidny uchwyt tablicy rejestracyjnej oferowany przez markę TRW!

mocowanie rejestracji TRW (3)

W ofercie TRW znajdziecie nie tylko uniwersalne uchwyty (doskonałe do motocykli custom czy streetfighter), ale także dedykowane do konkretnych modeli. W zależności od konstrukcji motocykla, uchwyt posiada regulację kąta mocowania tablicy, a także otwory pod montaż kierunkowskazów…

Uchwyty tablicy rejestracyjnej są produkowane przy wykorzystaniu technologii laserowej. Ich kształt umożliwia montaż tablic rejestracyjnych z większości krajów Unii Europejskiej.

mocowanie rejestracji TRW (4)

Cechy produktu:

 • Lekki, estetyczny uchwyt tablicy rejestracyjnej posiada mocowania na kierunkowskazy i jest dostarczany razem z akcesoriami montażowymi.
 • Estetyczne aluminiowe uchwyty, wyróżniające się precyzją wykonania dzięki zastosowaniu techniki laserowej. Czarna proszkowa farba chroni je przed korozją.
 • Uchwyt tablicy rejestracyjnej można w łatwy sposób przymocować w oryginalnym miejscu za pomocą dołączonych akcesoriów montażowych.
 • Aby spełnić najwyższe wymagania, uchwyt do CBR 1000RR oraz CB 1000R posiada stabilne usztywnienie boczne.
 • Uchwyty tablicy rejestracyjnej są dostarczane bez elementów oświetleniowych:
  – W przypadku Kawasaki ZX-6 rocznik 2007 oraz B-King, uchwyt jest uzupełniony o oświetlenie LED wraz ze światłem tylnym/stopu oraz podświetleniem tablicy.
 • TRW, dla modeli wymagających wymiany oryginalnego oświetlenia, oferuje wysokiej jakości zestaw zastępczy:
  – MSH 900 (obudowa plastikowa)
  – MSH 902 (frezowana aluminiowa obudowa z LED)
 • Na indywidualne dopasowanie pozwalają dwa uniwersalne uchwyty znajdujące się w ofercie TRW:
  – Uchwyt uniwersalny MSH 400
  – Uchwyt regulowany MSH 401 (przykręcany kątownik z regulacją do 130 stopni)

mocowanie rejestracji TRW (9) mocowanie rejestracji TRW (8) mocowanie rejestracji TRW (7)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl