Wypożycz motocykl od East River Enduro i wystartuj w rajdzie Tukan Mały dla mniejszych enduro!

- MotoRmania

14 września startuje I edycja rajdu Tukan Mały – impreza dla miłośników rajdów enduro skierowana głównie do kierowców mniejszych pojemnościowo motocykli. Jeżeli chcesz się dobrze bawić, ale nie posiadasz motocykla enduro – możesz go wypożyczyć od East River Enduro!

informacja prasowa

W tym roku impreza Tukan Mały odbędzie się w Wałbrzychu, bazą rajdu jest wspaniały ośrodek Aqua Zdrój. Na terenie ośrodka wytyczony będzie także Parc Ferme, gdzie obowiązkowo będą zdawane motocykle w czasie przerw pomiędzy OSami.

Rajd Tukan IV 2017 (6)

Tukan Mały to zupełnie nowa odsłona rajdu Tukan, skierowana głównie do kierowców mniejszych pojemnościowo motocykli. O ile majowy Rajd Tukan dedykowany jest głównie dużym motocyklom enduro, gdzie trasy są dostosowane do specyfiki do ciężkich wagowo motocykli, o tyle Tukan Mały to przede wszystkim trasa dostosowana pod motocykle lekkie.

Głównym miejscem rozgrywania rajdu będzie Hałda Wiesław i okoliczne nieużytki z nią związane, pełno zatem tu będzie podjazdów, trawersów i ostrych skrętów. W sobotę zostanie przeprowadzony jeden Odcinek Specjalny, w niedzielę planowane są dwa OSy.

Rajd Tukan IV 2017 (2)

Program Tukana Małego

Sobota 14 września:
– przyjazd
– rejestracja zawodników i rozdawanie pakietów startowych
– badanie techniczne
– start do OS nr 1
– zakończenie OS nr i oddanie motocykli do Parc Ferme
– puchar Hałdy Wiesław
– grill dla uczestników i nocne Polaków rozmowy

Niedziela 15 września:
– śniadanie dla uczestników
– odprawa rajdowa dla wszystkich uczestników
– start do OS nr 2
– przerwa – star do OS nr 3
– zakończenie jazd i zdanie motocykli do Parc Ferme
– grill dla uczestników
– w trakcie ogłoszenie wyników i rozdanie trofeów
– zakończenie imprezy
– nocne Polaków rozmowy

Rajd Tukan IV 2017 (3)

Udział w rajdzie jest odpłatny, wpisowe internetowe to wysokość 320 pln, po zamknięciu zapisów internetowych wpisowe wnoszone w dniu rajdu jest większe i będzie możliwy udział w rajdzie, tylko w przypadku, kiedy organizator ogłosi taką możliwość na 3 dni przed rajdem. Wpisowe zawiera min: kupon na jedzenie, chip pomiarowy, przygotowanie tras, pomoc przedmedyczną, holowanie motocykli do Bazy Rajdu.

Zapisy, regulamin oraz zdjęcia z poprzednich edycji Rajdu Tukan znajdziecie na rajdtukan.pl.

Wypożyczenie motocykla

Jeśli chcesz wystartować w Tukanie Małym i potrzebujesz do tego celu „małego” motocykla? Zostaw w garażu swojego potężnego Adventure’a i zwróć się do East River Enduro, gdzie wypożyczysz motocykl SWM RS 300R w wersji 16KM, 32KM lub 42KM. Cena to 800 zł za cały rajd.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W cenie zawarte są:
– motocykl
– wsparcie techniczne
– strojenie zawieszenia

Liczba motocykli ograniczona. Jeśli chcesz skorzystać z oferty East River Enduro, dzwoń!
508 532 803 – Papuq.
eastriverenduro.eu
facebook.com/eastriverenduro

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl