Wypożycz motocykl od East River Enduro i wystartuj w rajdzie Tukan Mały dla mniejszych enduro!
MotoRmania
27 sierpnia 2019

14 września startuje I edycja rajdu Tukan Mały – impreza dla miłośników rajdów enduro skierowana głównie do kierowców mniejszych pojemnościowo motocykli. Jeżeli chcesz się dobrze bawić, ale nie posiadasz motocykla enduro – możesz go wypożyczyć od East River Enduro!

informacja prasowa

W tym roku impreza Tukan Mały odbędzie się w Wałbrzychu, bazą rajdu jest wspaniały ośrodek Aqua Zdrój. Na terenie ośrodka wytyczony będzie także Parc Ferme, gdzie obowiązkowo będą zdawane motocykle w czasie przerw pomiędzy OSami.

Tukan Mały to zupełnie nowa odsłona rajdu Tukan, skierowana głównie do kierowców mniejszych pojemnościowo motocykli. O ile majowy Rajd Tukan dedykowany jest głównie dużym motocyklom enduro, gdzie trasy są dostosowane do specyfiki do ciężkich wagowo motocykli, o tyle Tukan Mały to przede wszystkim trasa dostosowana pod motocykle lekkie.

Głównym miejscem rozgrywania rajdu będzie Hałda Wiesław i okoliczne nieużytki z nią związane, pełno zatem tu będzie podjazdów, trawersów i ostrych skrętów. W sobotę zostanie przeprowadzony jeden Odcinek Specjalny, w niedzielę planowane są dwa OSy.

Program Tukana Małego

Sobota 14 września:
– przyjazd
– rejestracja zawodników i rozdawanie pakietów startowych
– badanie techniczne
– start do OS nr 1
– zakończenie OS nr i oddanie motocykli do Parc Ferme
– puchar Hałdy Wiesław
– grill dla uczestników i nocne Polaków rozmowy

Niedziela 15 września:
– śniadanie dla uczestników
– odprawa rajdowa dla wszystkich uczestników
– start do OS nr 2
– przerwa – star do OS nr 3
– zakończenie jazd i zdanie motocykli do Parc Ferme
– grill dla uczestników
– w trakcie ogłoszenie wyników i rozdanie trofeów
– zakończenie imprezy
– nocne Polaków rozmowy

Udział w rajdzie jest odpłatny, wpisowe internetowe to wysokość 320 pln, po zamknięciu zapisów internetowych wpisowe wnoszone w dniu rajdu jest większe i będzie możliwy udział w rajdzie, tylko w przypadku, kiedy organizator ogłosi taką możliwość na 3 dni przed rajdem. Wpisowe zawiera min: kupon na jedzenie, chip pomiarowy, przygotowanie tras, pomoc przedmedyczną, holowanie motocykli do Bazy Rajdu.

Zapisy, regulamin oraz zdjęcia z poprzednich edycji Rajdu Tukan znajdziecie na rajdtukan.pl.

Wypożyczenie motocykla

Jeśli chcesz wystartować w Tukanie Małym i potrzebujesz do tego celu „małego” motocykla? Zostaw w garażu swojego potężnego Adventure’a i zwróć się do East River Enduro, gdzie wypożyczysz motocykl SWM RS 300R w wersji 16KM, 32KM lub 42KM. Cena to 800 zł za cały rajd.

W cenie zawarte są:
– motocykl
– wsparcie techniczne
– strojenie zawieszenia

Liczba motocykli ograniczona. Jeśli chcesz skorzystać z oferty East River Enduro, dzwoń!
508 532 803 – Papuq.
eastriverenduro.eu
facebook.com/eastriverenduro

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły