Dzieci z MotoRmania KidzGP Team dały pokaz na Verva Street Racing!

- MotoRmania

Najmłodsi także urządzili świetne show – było widowiskowo i nie zabrakło jazdy na kolanie.

Na pewno obiło Wam się o uszy wydarzenie pod tytułem Verva Street Racing. Była to ogromna impreza motoryzacyjna, która w miniony weekend odbyła się na ulicach Gdyni. W planie było sporo atrakcji, jak namiastka wyścigów motocyklowych, strefa Rajdu Dakar na plaży, Robert Kubica ze swoim bolidem, a także strefa „action”, gdzie odbywały się wszelkiego typu pokazy driftu, FMXu, był Stunter13, MaciekDOP, a także najmłodsi na pitbikach!

MotoRmania KidzGP Team na Verva Street Racing (5)

Na imprezę zaproszona została ekipa PitBike.pl, która na swoją reprezentację wybrała m.in. dzieciaki z MotoRmania KidzGP Team! Jako reprezentacja młodego zespołu, w Gdyni pojawili się: Zwykła Dziewczynka oraz Jogi #993, a także Jeremi 552

MotoRmania KidzGP Team na Verva Street Racing (11)

Dzieciaki miały własne stanowisko, wraz z motocyklami i pełnym wyposażeniem wyścigowym, które niewątpliwie imponowało wszystkim widzom. Największe wrażenie zrobiła jednak jazda pokazowa. Dzieciaki w wieku kilku lat wyjechały na plac i wykonali kilka widowiskowych przejazdów. Dzięki świetnej nawierzchni – i oczywiście nieustającym treningom – nie obyło się bez spektakularnych złożeń i szybkich manewrów na kolanie.

MotoRmania KidzGP Team na Verva Street Racing (14)

Młodzi zawodnicy zebrali gromkie brawa i wiwaty – jeżeli kiedykolwiek widzieliście dzieciaki na pitbajkach w akcji, na pewno wiecie jak wyjątkowo to wygląda. Po swoim pokazie najmłodsi wywołali jeszcze większe zainteresowanie w boksach, gdzie odpowiadali na pytania i pozostali do zdjęć z fanami. Zresztą sami także mają zdjęcia z pozostającym pod wrażeniem Robertem Kubicą.

MotoRmania KidzGP Team na Verva Street Racing (4)

MotoRmania KidzGP Team na Verva Street Racing (9)

MotoRmania KidzGP Team na Verva Street Racing (10)

MotoRmania KidzGP Team na Verva Street Racing (12)

MotoRmania KidzGP Team na Verva Street Racing (17)

MotoRmania KidzGP Team na Verva Street Racing (2)

MotoRmania KidzGP Team na Verva Street Racing (15)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl