Dzieci z MotoRmania KidzGP Team dały pokaz na Verva Street Racing!
MotoRmania
27 sierpnia 2019

Najmłodsi także urządzili świetne show – było widowiskowo i nie zabrakło jazdy na kolanie.

Na pewno obiło Wam się o uszy wydarzenie pod tytułem Verva Street Racing. Była to ogromna impreza motoryzacyjna, która w miniony weekend odbyła się na ulicach Gdyni. W planie było sporo atrakcji, jak namiastka wyścigów motocyklowych, strefa Rajdu Dakar na plaży, Robert Kubica ze swoim bolidem, a także strefa „action”, gdzie odbywały się wszelkiego typu pokazy driftu, FMXu, był Stunter13, MaciekDOP, a także najmłodsi na pitbikach!

Na imprezę zaproszona została ekipa PitBike.pl, która na swoją reprezentację wybrała m.in. dzieciaki z MotoRmania KidzGP Team! Jako reprezentacja młodego zespołu, w Gdyni pojawili się: Zwykła Dziewczynka oraz Jogi #993, a także Jeremi 552

Dzieciaki miały własne stanowisko, wraz z motocyklami i pełnym wyposażeniem wyścigowym, które niewątpliwie imponowało wszystkim widzom. Największe wrażenie zrobiła jednak jazda pokazowa. Dzieciaki w wieku kilku lat wyjechały na plac i wykonali kilka widowiskowych przejazdów. Dzięki świetnej nawierzchni – i oczywiście nieustającym treningom – nie obyło się bez spektakularnych złożeń i szybkich manewrów na kolanie.

Młodzi zawodnicy zebrali gromkie brawa i wiwaty – jeżeli kiedykolwiek widzieliście dzieciaki na pitbajkach w akcji, na pewno wiecie jak wyjątkowo to wygląda. Po swoim pokazie najmłodsi wywołali jeszcze większe zainteresowanie w boksach, gdzie odpowiadali na pytania i pozostali do zdjęć z fanami. Zresztą sami także mają zdjęcia z pozostającym pod wrażeniem Robertem Kubicą.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły