Suzuki GSX-R1000 z płozami, który jeździ po jeziorze

- Piotr Jędrzejak

Chłopaki ze Stunt Freaks Team są szaleni. Zrobili chyba już wszystko, co łączy i miksuje w sobie motocykl sportowy, crossa oraz skuter śnieżny i wodny. Pytacie o co chodzi? Otóż do Gixxera 1000 zamontowano offroadowe zawieszenie i upalano nim po szutrach. Ale Gixxer miał też płozę i gąsienicę, a więc służył jako skuter śnieżny, a jak się okazuje, takim pojazdem można też jeździć po wodzie. Lepiej tego nie wytłumaczymy, ale możecie to zobaczyć tutaj.

Teraz z kolei Gixer z offroadowym zawiedzeniem dostał jeszcze szerokie płozy, aby mógł jeździć po wodzie. Może to dlatego, że sezon motocyklowy w Finlandii już się skończył, powietrze ma 2 st. C, a woda aż 6 st. C?

Robbie Maddison też to robił, ale on jako motocykla użył lekkiej crossówki…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl