Mistrzostwa Świata FIM Hard Enduro – 20. edycja rundy Red Bull Romaniacs

- MotoRmania

W Mistrzostwach Świata Hard Enduro, których kolejna runda odbędzie się w dniach 25-30 lipca Sybinie (Rumunia), nie ma miejsca na kompromisy. Ekstremalny prolog powstanie przy użyciu narzędzi Milwaukee i będzie sprawdzianem wytrzymałości oraz siły zawodników. To wielkie widowisko, na które czekają spragnieni wrażeń kibice z całego świata.

Red Bull Romaniacs to coroczna runda Mistrzostw Świata FIM Hard Enduro skupiająca w sobie elementy Enduro, wyścigów cross country i trialu. Impreza zasłynęła wysokim poziomem trudności, któremu stawić czoła mogą tylko najlepsi sportowcy i najbardziej wytrzymały sprzęt. Jego wizytówką jest ekstremalny prolog w centrum miasta, budowany po raz kolejny przy użyciu rozwiązań Milwaukee. Fani adrenaliny będą mieli okazję z bliska zobaczyć popisy umiejętności zawodników i poczuć wielkie emocje.

– Rozwiązania Milwaukee idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się efektywność, moc, precyzja i wytrzymałość. Podobnymi cechami muszą wykazać się motocykle i zawodnicy Hard Enduro. Z kolei przygotowanie ekstremalnych konstrukcji prologu Red Bull Romaniacs przypomina wyzwania, z którymi profesjonaliści używający Milwaukee mierzą się każdego dnia – mówi Janusz Mitko, CEE Marketing Manager Milwaukee.

W czasie imprezy sportowcy będą mogli skorzystać z punktu serwisowego Milwaukee. Natomiast fani, w strefie testowej Milwaukee na własne oczy przekonają się o mocy i precyzji narzędzi podczas specjalnych pokazów ich zastosowań. Z okazji 20. edycji Red Bull Romaniacs, przygotowanych zostało 5 mistrzowskich zestawów Milwaukee – od elektronarzędzi, przez akcesoria i narzędzia ręczne po system przechowywania. To idealne propozycje zarówno dla sportowców, jak i ich mechaników, a także fanów. Warto nadmienić, że wysoka jakość, precyzja, moc i wytrzymałość narzędzi Milwaukee zostały docenione przez wielu sportowców, w tym przez Łukasza Kurowskiego, wielokrotnego Mistrza Polski w Rajdach Enduro, a także Kubę Przygońskiego (drift), Erica Caisa (WRC) czy przez ekipę Bartosza Zmarzlika (żużel).

Dowiedz się więcej o mistrzowskich zestawach Milwaukee na stronie:

https://pl.milwaukeetool.eu/mistrzowskie-zestawy/

Informacja prasowa

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl