BMW zapowiada premierę 4 nowych motocykli

- Piotr Jędrzejak

Niecmy opublikowali krótką zapowiedź swojej obecności na wystawie EICMA w Mediolanie. Należy spodziewać się świetnego stanowiska, motocyklowej atmosfery, ale przede wszyskim – czterech nowych modeli.

Pobawmy się w wyliczankę na podstawie doniesień i przecieków.

Po pierwsze – R18. Co do tego motocykla raczej nie ma wątpliwości. BMW tak często o nim oficjalnie wspominało, a nawet uruchomiono przedpłaty, że premiera dużego, klasycznego cruisera z boxerem 1800 ccm jest nieuchronna.

Po drugie – S1000XR. Tutaj plotek także nie brakowało. Sportowy turystyk z serii S1000, wyposażony w litrową rzędówkę oraz najnowsze technologie, to pewnik na Eicmie.

Po trzecie – F850RS. W tym przypadku plotek było już mniej. Ale połączmy kropki – rok temu BMW pokazał przepiękny koncept 9Cento, później wypłynął przedwczesny katalog zdradzający nazwę, a następnie rendery patentowe. Obstawiamy, że F850RS także pojawi się na wystawie.

Po czwarte – dobre pytanie. Może BMW zaprezentuje nową odmianę jednego ze skuterów? A może będzie to turystyczny cruiser na bazie R18? A może sportowa trzysetka G310RR? Dowiemy się niebawem…

P90370586_highRes_bmw-motorrad-at-eicm

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl