BMW zapowiada premierę 4 nowych motocykli
Piotr Jędrzejak
11 października 2019

Niecmy opublikowali krótką zapowiedź swojej obecności na wystawie EICMA w Mediolanie. Należy spodziewać się świetnego stanowiska, motocyklowej atmosfery, ale przede wszyskim – czterech nowych modeli.

Pobawmy się w wyliczankę na podstawie doniesień i przecieków.

Po pierwsze – R18. Co do tego motocykla raczej nie ma wątpliwości. BMW tak często o nim oficjalnie wspominało, a nawet uruchomiono przedpłaty, że premiera dużego, klasycznego cruisera z boxerem 1800 ccm jest nieuchronna.

Po drugie – S1000XR. Tutaj plotek także nie brakowało. Sportowy turystyk z serii S1000, wyposażony w litrową rzędówkę oraz najnowsze technologie, to pewnik na Eicmie.

Po trzecie – F850RS. W tym przypadku plotek było już mniej. Ale połączmy kropki – rok temu BMW pokazał przepiękny koncept 9Cento, później wypłynął przedwczesny katalog zdradzający nazwę, a następnie rendery patentowe. Obstawiamy, że F850RS także pojawi się na wystawie.

Po czwarte – dobre pytanie. Może BMW zaprezentuje nową odmianę jednego ze skuterów? A może będzie to turystyczny cruiser na bazie R18? A może sportowa trzysetka G310RR? Dowiemy się niebawem…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły