Mannequin Challenge w czasie rundy MŚ FMX w Gdańsku!
Piotr Jędrzejak
23 listopada 2016

W zabawie udział wzięli wszyscy, od zawodników, do publiczności. 

W minioną sobotę w trójmiejskiej Ergo Arenie odbyła się runda Diverse Night of the Jumps, czyli Mistrzostw Świata FMX – możecie sprawdzić relację z tej imprezy. Idąc zgodnie z modą w internecie, agencja Sportainment organizująca to wydarzenie wpadła na świetny pomysł, aby całe wydarzenie rozpocząć grupowym Mannequin Challenge. Czyli filmem, w którym każdy stoi zamrożony w miejscu – tak jak na przykład ekipa endurocrossowa.

W Ergo Arenie, w „manekinowym wyzwaniu” udział wzięli wszyscy – zawodnicy rangi światowej, dziecięcy zawodnicy, nasz czołowy zawodnik Marcin Łukaszczyk, dziewczyny z Psycho Dolls bawiące się ogniem, Patryk Siekaj na quadzie oraz oczywiście publiczność. Łącznie blisko 10 000 osób! Wyszło prawie idealnie, co przy tak ogromnej skali jest świetnym wynikiem.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły