Mannequin Challenge w czasie rundy MŚ FMX w Gdańsku!

- Piotr Jędrzejak

W zabawie udział wzięli wszyscy, od zawodników, do publiczności. 

W minioną sobotę w trójmiejskiej Ergo Arenie odbyła się runda Diverse Night of the Jumps, czyli Mistrzostw Świata FMX – możecie sprawdzić relację z tej imprezy. Idąc zgodnie z modą w internecie, agencja Sportainment organizująca to wydarzenie wpadła na świetny pomysł, aby całe wydarzenie rozpocząć grupowym Mannequin Challenge. Czyli filmem, w którym każdy stoi zamrożony w miejscu – tak jak na przykład ekipa endurocrossowa.

W Ergo Arenie, w „manekinowym wyzwaniu” udział wzięli wszyscy – zawodnicy rangi światowej, dziecięcy zawodnicy, nasz czołowy zawodnik Marcin Łukaszczyk, dziewczyny z Psycho Dolls bawiące się ogniem, Patryk Siekaj na quadzie oraz oczywiście publiczność. Łącznie blisko 10 000 osób! Wyszło prawie idealnie, co przy tak ogromnej skali jest świetnym wynikiem.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl