Niesamowity „mannequin challenge” w wydaniu endurocrossowym

- Piotr Jędrzejak

Internet to miejsce, w którym dzieją się przeróżne rzeczy. Kiedyś była moda na harlem shake’i, od niedawna ludzie podniecają się podrzucaniem i obracaniem butelek z wodą, a teraz przyszła era „mannequin challenge”.

„Wyzwanie manekinowe” jest na tyle fajne, że wymaga naprawdę dobrego zgrania, a efekt wygląda imponująco. Tym razem za wyzwanie wziął się Cooper Abbott oraz kilku jego znajomych zawodników z enduro-crossu. Chłopaki naprawdę dali radę, efekt jest genialny. Jak jakieś muzeum sztuki nowoczesnej…

No to teraz czekamy na Wasze filmy z „mannequin challenge”! 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl