[Konkurs] Rockstar Mad Skillz – wygraj 4 podwójne wejściówki na ekstremalny festiwal!

- MotoRmania

Druga połowa lipca w Sobieńczycach koło Żarnowca rozpocznie się bardzo energetycznie, a Wy możecie uczestniczyć w tym ogromnym wydarzeniu motoryzacyjno-muzycznym!

Rockstar Mad Skillz odbędzie się w dniach 16-20 lipca i jest to pierwszy w Polsce taki festiwal łączący ze sobą wiele dyscyplin off-road, na którym każdy niezależnie od wieku i zainteresowań znajdzie coś dla siebie. Muzycznie to wydarzenie uświetnią między innymi Tede, JWP, Frontside i Dog Eat Dog.

Celem organizatorów jest stworzenie święta motorowych sportów off-road, które na stałe zapisze się w kalendarzu imprez. Zjednoczenie wszystkich pasjonatów jednośladów, zagwarantowanie pięciu dni niesamowitych przeżyć oraz umożliwienie uczestnikom reprezentującym różne światy od sportu po muzykę i sztukę czerpanie wzajemnych inspiracji.

Rockstar Energy Drink Mad Skillz dzięki różnorodności atrakcji, które tworzą wybuchowy koktajl, to przede wszystkim pięć dni niesamowitej zabawy przy muzyce na żywo w wyjątkowej scenerii. Tede, JWP, Obywatel MC, Kaen, Brahu oraz Dog Eat Dog, Frontside, Materia i The Black Hearts – wszyscy oni wystąpią na scenie festiwalowej. Do tego zawody Motocrossowe, Freestyle Motocrossowe, Super Enduro i Quadcross rozgrywane na poziomie Mistrzostw Polski sprawią, że emocji sportowych nie zabraknie. Teren festiwalu będzie tętnił życiem codziennie od rana do nocy, a szczegółowy harmonogram znajduje się na www.madskillz.pl

Koncerty i zawody w sportach motocyklowych to nie jedyne punkty programu, przygotowane przez organizatorów tego wydarzenia. Na miejscu działać będzie sześć stref, w której każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od zlotu motocyklowego, przez możliwość wykonania tatuażu, warsztaty z elementów kultury Hip Hop, po możliwość spróbowania własnych sił w sportach ekstremalnych oraz strefę dla dzieci i rodzin z różnorodnymi atrakcjami i profesjonalną opieką.

Teraz już nic nie będzie takie samo, a MotoRmania wraz z Organizatorem zaprasza Was na 5 dni wyjątkowych atrakcji Rockstar Mad Skillz Festival!

Do rozdania mamy cztery podwójne wejściówki na całe pięć dni jedynej takiej imprezy w naszej części Europy!! Jeżeli chcesz zdobyć wejściówkę dla siebie i osoby towarzyszącej, wystarczy, że opowiesz na proste pytanie konkursowe. Jednym z elementów Rockstar Mad Skillz będzie druga runda Mistrzostw Polski we freestyle motocrossie, a aby zdobyć podwójny bilet, odpowiedz na…

»»»» Pytanie konkursowe ««««
Kto stanął na kolejnych miejscach podium podczas I rundy Mistrzostw Polski FMX?

Podpowiedzi szukać możecie na naszym portalu w dziale FMX lub na stronie skillzup.pl. Na Wasze maile konkursowe czekamy pod adresem konkurs(małpka)motormania.com.pl przez tydzień, czyli do czwartku, 11. lipca. O godzinie 12:00 zamykamy skrzynkę konkursową, losujemy czterech zwycięzców, a następnie ogłaszamy wyniki. Każdy adres mailowy może wziąć udział w konkursie tylko raz.

[UWAGA!] Konkurs jest już zakończony – kliknij i poznaj wyniki!

Bilety są również do nabycia na www.eventim.pl w salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz w kasach podczas festiwalu.

Uwaga! Do 6 lipca włącznie trwa przedsprzedaż – bilety można nabywać w wyjątkowo atrakcyjnych cenach już od 10,00 zł., a kupując cztery bilety na cały festiwal, piąty otrzymasz gratis!

Więcej na stronie organizatora, bezpośrednio na stronie Festiwalu oraz na fan page’u na Facebooku.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl