[Konkurs] Rockstar Mad Skillz – wygraj 4 podwójne wejściówki na ekstremalny festiwal!
MotoRmania
8 lipca 2013

Druga połowa lipca w Sobieńczycach koło Żarnowca rozpocznie się bardzo energetycznie, a Wy możecie uczestniczyć w tym ogromnym wydarzeniu motoryzacyjno-muzycznym!

Rockstar Mad Skillz odbędzie się w dniach 16-20 lipca i jest to pierwszy w Polsce taki festiwal łączący ze sobą wiele dyscyplin off-road, na którym każdy niezależnie od wieku i zainteresowań znajdzie coś dla siebie. Muzycznie to wydarzenie uświetnią między innymi Tede, JWP, Frontside i Dog Eat Dog.

Celem organizatorów jest stworzenie święta motorowych sportów off-road, które na stałe zapisze się w kalendarzu imprez. Zjednoczenie wszystkich pasjonatów jednośladów, zagwarantowanie pięciu dni niesamowitych przeżyć oraz umożliwienie uczestnikom reprezentującym różne światy od sportu po muzykę i sztukę czerpanie wzajemnych inspiracji.

Rockstar Energy Drink Mad Skillz dzięki różnorodności atrakcji, które tworzą wybuchowy koktajl, to przede wszystkim pięć dni niesamowitej zabawy przy muzyce na żywo w wyjątkowej scenerii. Tede, JWP, Obywatel MC, Kaen, Brahu oraz Dog Eat Dog, Frontside, Materia i The Black Hearts – wszyscy oni wystąpią na scenie festiwalowej. Do tego zawody Motocrossowe, Freestyle Motocrossowe, Super Enduro i Quadcross rozgrywane na poziomie Mistrzostw Polski sprawią, że emocji sportowych nie zabraknie. Teren festiwalu będzie tętnił życiem codziennie od rana do nocy, a szczegółowy harmonogram znajduje się na www.madskillz.pl

Koncerty i zawody w sportach motocyklowych to nie jedyne punkty programu, przygotowane przez organizatorów tego wydarzenia. Na miejscu działać będzie sześć stref, w której każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od zlotu motocyklowego, przez możliwość wykonania tatuażu, warsztaty z elementów kultury Hip Hop, po możliwość spróbowania własnych sił w sportach ekstremalnych oraz strefę dla dzieci i rodzin z różnorodnymi atrakcjami i profesjonalną opieką.

Teraz już nic nie będzie takie samo, a MotoRmania wraz z Organizatorem zaprasza Was na 5 dni wyjątkowych atrakcji Rockstar Mad Skillz Festival!

Do rozdania mamy cztery podwójne wejściówki na całe pięć dni jedynej takiej imprezy w naszej części Europy!! Jeżeli chcesz zdobyć wejściówkę dla siebie i osoby towarzyszącej, wystarczy, że opowiesz na proste pytanie konkursowe. Jednym z elementów Rockstar Mad Skillz będzie druga runda Mistrzostw Polski we freestyle motocrossie, a aby zdobyć podwójny bilet, odpowiedz na…

»»»» Pytanie konkursowe ««««
Kto stanął na kolejnych miejscach podium podczas I rundy Mistrzostw Polski FMX?

Podpowiedzi szukać możecie na naszym portalu w dziale FMX lub na stronie skillzup.pl. Na Wasze maile konkursowe czekamy pod adresem konkurs(małpka)motormania.com.pl przez tydzień, czyli do czwartku, 11. lipca. O godzinie 12:00 zamykamy skrzynkę konkursową, losujemy czterech zwycięzców, a następnie ogłaszamy wyniki. Każdy adres mailowy może wziąć udział w konkursie tylko raz.

[UWAGA!] Konkurs jest już zakończony – kliknij i poznaj wyniki!

Bilety są również do nabycia na www.eventim.pl w salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz w kasach podczas festiwalu.

Uwaga! Do 6 lipca włącznie trwa przedsprzedaż – bilety można nabywać w wyjątkowo atrakcyjnych cenach już od 10,00 zł., a kupując cztery bilety na cały festiwal, piąty otrzymasz gratis!

Więcej na stronie organizatora, bezpośrednio na stronie Festiwalu oraz na fan page’u na Facebooku.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły