Warszawa: Zdemolowali motocykl, są na monitoringu – rozpoznasz ich?
Piotr Jędrzejak
8 lipca 2013

Wczoraj, siódmego lipca na warszawskiej Ochocie przy Filtrach zdemolowano motocykl…

O godzinie 4:50 rano, dwóch przechodzących chłopaków postanowiło wyładować się na przypadkowym, zaparkowanym przy chodniku motocyklu. Miejsce zdarzenia to skrzyżowanie ulic nowowiejskiej i Krzywickiego. Właściciel jednośladu, Bartek, utworzył w tej sprawie wydarzenie na Facebooku, na którym napisał (celowo cytujemy dosłownie):

Dnia 07.07 o godzinie 04.50 rano dwoch gowniarzy probowalo przejechac sie na moim motocyklu. Niestety, zamiast zatrzymac sie na najblizszym drzewie i na zawsze zapamietac, ze cudzego sie nie rusza, udalo im sie go zniszczyc. Po prostu go skopali i przewrocili. Jesli znasz tych dwoch gnojkow, to daj mi prosze znac.

Na szczęście wspomniana dwójka nagrała się na monitoring, zobaczcie poniżej. Jeżeli macie jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia lub dotyczące tożsamości dwóch delikwentów, pomóżcie poszkodowanemu motocykliście i napiszcie na stronie wydarzenia.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły