[Wyniki konkursu] Festiwal Rockstar Mad Skillz już za kilka dni – zobacz kto wygrał bilety!

- MotoRmania

Sprawdź, czy wygrałeś jedną z czterech wejściówek! Przy okazji przeczytaj co zrobić, żeby móc trenować z najlepszymi!

Tydzień temu na stronach naszego portalu ruszył konkurs, w którym do zgarnięcia mieliście 4 podwójne wejściówki na totalnie odjechany Festiwal Rockstar Mad Skillz. Impreza rusza już 16. lipca w Sobieńczycach koło Żarnowca, jedną z jej części będzie II runda Mistrzostw Polski FMX, a zasady konkursu były proste. Wystarczyło napisać, kto stanął na pudle I rundy MP FMX! Poprawna odpowiedź to oczywiście: 1 – Artur Puzio; 2 – Piotr Potaczało; 3 – Jasiek Kaszuba.

Do zgarnięcia były cztery podwójne wejściówki na cały festiwal, a wylosowali je: Tadek W., Sebastian D., Asylum9 oraz Sylwia K.! Gratulujemy! Będziemy kontaktowali się z Wami drogą mailową, a wszystkim pozostałym dziękujemy za udział – monitorujcie nasze strony, kolejne konkursy już niebawem!

Trenuj z najlepszymi podczas Festiwalu Rockstar Mad Skillz!

Informacja praswa

Już za kila dni, 16 lipca w Sobieńczycach koło Żarnowca rozpocznie największa impreza łącząca sporty motorowe i muzykę. Poza zawodami na najwyższym szczeblu mistrzowskim, koncertami wykonawców z gatunku hip hop oraz hard, każdy chętny będzie mieć szansę na szkolenie pod okiem wybranego trenera.

Przez trzy dni Łukasz Kurowski i Mirosław Kowalski poprowadzą zajęcia z Super Enduro oraz Motocrossu. Łukasz to wielokrotny Mistrz Polski i Wicemistrz Europy w rajdach Enduro, ale także wielokrotny Mistrz i Wicemistrz Polski w Motocrossie i Cross Country. Podobnymi osiągnięciami może się także poszczycić Mirosław Kowalski. Kilkukrotne mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski Enduro, czy dwukrotne Mistrzostwo Europy w Cross Country to tylko niektóre z osiągnięć Mirka. Podczas Rockstar Mad Skillz wszyscy chętni mają szansę szkolić się w wybranej dyscyplinie pod ich fachowym okiem.

Zgrupowanie, które skierowane jest zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych, odbywać się będzie w dniach 16-18 lipca na torze Speed Star w Sobieńczycach. Tym samym, na którym już 19 lipca startować będą zawodnicy: Strefy Północnej w Motocrossie, Mistrzostw Polski w Motocrossie Kobiet, Mistrzostw Polski Super Enduro oraz II rundy Mistrzostw Polski FMX – Skillz Up.

Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach, co bardzo ułatwia prowadzenie treningu. Daje też szansę na lepsze efekty, ponieważ trener ma szansę, aby dostrzec ewentualne braki lub błędy i na bieżąco je korygować. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się między innymi jak ustawiać zawieszenie, czy poznają tajniki ułatwiające jazdę. Na pewno nie zabraknie też ciekawostek, którymi chętnie podzielą się trenerzy.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą się podszkolić oraz tych, którzy po szkoleniu planują wystartować w Mistrzostwach Polski lub Pucharze Polski w Super Enduro lub Strefie Północnej w Motocrossie. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z torem i poprawienia swoich umiejętności.

Koszt za trzy dni szkolenia wynosi 250 zł. W przypadku grup powyżej 15 osób 200 zł. Istnieje możliwość zapisów na wybrane dni już w trakcie trwania festiwalu.

Zgłoszenia należy nadsyłać mailem na adres: [email protected] lub telefonicznie. Dla ułatwienia kontaktu prosimy o podanie w mailu swojego numeru telefonu.

A już od piątku 19 lipca poza rozgrywkami sportowymi nie zabraknie muzyki z najwyższej półki. Główna scena festiwalu w piątek gościć będzie gwiazdy spod znaku hip hopu: Tede, Obywatel MC, JWP, Brahu, Kaen i PCP. Natomiast w sobotę we władanie przejmą ją eksperci od ciężkiego brzmienia: Dog Eat Dog, Frontside, Materia oraz The Black Hearts.

Koncerty, zgrupowania i zawody w sportach motocyklowych to nie jedyne punkty programu, przygotowane przez organizatorów tego wydarzenia. Na miejscu działać będzie sześć stref, w której każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od zlotu motocyklowego (https://www.facebook.com/events/607802925918678/) , przez możliwość wykonania tatuażu, warsztaty z elementów kultury Hip Hop, po możliwość spróbowania własnych sił w sportach ekstremalnych oraz strefę dla dzieci i rodzin z różnorodnymi atrakcjami i profesjonalną opieką.

Teraz już nic nie będzie takie samo – zapraszamy Was na 5 dni wyjątkowych atrakcji Rockstar Mad Skillz Festival – jedyna taka impreza w tej części Europy!!!

Bilety do nabycia na www.eventim.pl w salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz w kasach podczas festiwalu.

Uwaga! Z powodu panujących upałów dla ochłody zamrażamy ceny biletów! Dajemy wam szansę bawić się na koncertach waszych ulubionych wykonawców, zobaczyć motocyklistów latających z rampy na wysokości niemal trzeciego piętra oraz piękne dziewczyny na ich szybkich maszynach w wyścigu o punkty Mistrzostw Polski MX Kobiet w promocyjnej cenie.

Bezpośredni link do biletówWięcej na http://www.sportainment.pl/eventy/22 bezpośrednio na stronie Festiwalu: www.madskillz.pl oraz na fan page’u na Facebooku: https://www.facebook.com/MADSKILLZFESTIVAL

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl