Diverse NIGHT of the JUMPs: FMX i rowerowy Puchar Świata FMB już za 3 dni
MotoRmania
22 marca 2017

Już za 3 dni polscy kibice w TAURON Arenie Kraków będą mieli okazję oglądać trzy i pół godziny niesamowitych zmagań zawodników freestylowych z całego świata, połączonych z elektryzującym dance i fire show. Ostatnie bilety na Mistrzostwa Świata FMX i rowerowy Puchar Świata FMB World Tour, czyli Diverse NIGHT of the JUMPs w nowym wydaniu, jeszcze w sprzedaży! Już dziś zdradzamy co dla widzów przygotowali organizatorzy.

informacja prasowa

Trzecia odsłona Diverse NIGHT of the JUMPs w Krakowie to zupełnie nowe oblicze tego wydarzenia. Pierwszy raz w Polsce Mistrzostwa Świata FMX zostaną połączone z zawodami rowerowego Pucharu Świata MTB – FMB World Tour. Podczas finałów, które odbędą się w sobotę 25 marca po godzinie 20, zobaczymy zawodników z kilkunastu krajów w tym jednego z najlepszych zawodników świata jeżdżącego w światowym teamie Red Bull – Szymona Godźka.

Zawodnicy FMX najpierw zmierzą się w kwalifikacjach – na starcie stanie jedenastu rid1erów, a wśród nich oczywiście nie zabraknie Marcina Łukaszczyka. Do finału awansuje najlepsza szóstka. Dodatkowo zawodnicy powalczą w konkursie Best Whip oraz w konkursie na najwyższy skok motocyklem. Freestylowych emocji dopełni pierwszy w południowej Polsce Backflip quadem w wykonaniu Patryka Siekaja.

Przed rozpoczęciem zawodów każdy będzie mógł spotkać się „oko w oko” z zawodnikami podczas Pit Party (start o 16:30, koniec o 17:30) oraz na specjalnym stoisku zakupić unikatowe ubrania z najnowszej kolekcji Diverse NIGHT of the JUMPs.

Końcowe odliczanie do zupełnie nowej odsłony Diverse NIGHT of the JUMPs trwa. Bilety jeszcze do nabycia w salonach EMPiK na terenie całego kraju oraz na EVENTIM.PL.

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT. Więcej informacji na: dnotj.pl
Strona wydarzenia: facebook.com/events/377363375946961
Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: nightofthejumps.com
Oficjalny profil na Facebooku: facebook.com/NIGHToftheJUMPs 

LISTA STARTOWA Diverse NIGHT of the JUMPs
TAURON Arena Kraków 2017

Dany Torres – Hiszpania
Brice Izzo – Francja
Petr Pilat – Czechy
David Rinaldo – Francja
Leonardo Fini – Włochy
Luc Ackermann – Niemcy
Maikel Melero – Hiszpania
Filip Podmol – Czechy
Pat Bowden – Australia
Marcin Łukaszczyk – Polska
Libor Podmol – Czechy (do potwierdzenia)
Massimo Bianconcini – start w konkursach dodatkowych

HARMONOGRAM 25.03.2017
16:00 DRZWI OTWARTE
16:30 PIT PARTY Z ZAWODNIKAMI
18:00 CEREMONIA OTWARCIA
18:20 KWALIFIKACJE FMX
19:15 BEST WHIP CONTEST
19:25 SHOW SPECJALNE
19:35 PRZERWA
20:00 DRUGIE OTWARCIE
20:05 MAXXIS HIGHEST AIR
20:20 PUCHAR ŚWIATA – DIRT MTB
20:55 FINAŁY FMX
21:25 CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD
21:35 SESJA AUTOGRAFÓW
22:00 KONIEC

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły