Podkarpackie: ciało 22-letniego motocyklisty znalezione w lesie

- Piotr Jędrzejak

22-latek wyjechał endurakiem pojeździć po lesie, dzień później znaleziono jego ciało.

W czwartek 16. marca, 22-letni mieszkaniec wsi Majdan Golczański (powiat Nisko, woj. podkarpackie) wyjechał pojeździć swoim endurakiem. Na noc nie wrócił do domu, rodzina rozpoczęła poszukiwania. Następnego dnia, w piątek 17. marca przed godziną 9:00, członek rodziny natrafił na ciało 22-latka. Wszystko zdarzyło się w pobliskim lesie, obok ciała leżał motocykl.

Niżańscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nisku wyjaśniają okoliczności śmierci. „Wstępnie wykluczyć można, by do śmierci 22-latka przyczyniły się inne osoby. Najprawdopodobniej doszło do wypadku” – mówi prokurator Andrzej Dubiel, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu oraz podległych jej prokuratur rejonowych.

Według wstępnych ustaleń 22-latek stracił kontrolę nad motocyklem i uderzył w drzewo. Prokuratura zleciła przeprowadzenie badania sekcyjnego, co pomoże ustalić bezpośrednią przyczynę śmierci 22-letniego motocyklisty oraz da odpowiedź na pytanie, czy szybka pierwsza pomoc mogłaby uratować jego życie.

Rodzinie i bliskim motocyklisty redakcja MotoRmanii składa najszczersze wyrazy współczucia.

Wszystkim fanom jazdy enduro przypominamy, że po lesie lub w miejscach oddalonych od osób postronnych, zawsze należy jeździć przynajmniej w parach.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl