Skorpion – horoskop dla kierowców motocykli
Piotr Jędrzejak
30 października 2012

Skorpiony to trudne charaktery.

Są pełne energii, potrzebują silnych wrażeń i idą swoją drogą – najlepiej, żeby była rewolucyjna, a do tego pełna przeciwności losu, którym trzeba będzie się przeciwstawić. Ambitna bestia, która potrafi narzucić swoją wolę i wykorzystać przewagę – lubi też się mścić, ale jest inteligentna i konsekwentna. Ulica to pole walki, z którego musi zejść z tarczą. Skorpion jest spostrzegawczy i ma dobry refleks, a gdy już się rozjuszy, inni skazani są na pożarcie. Autostrada to nudy, najciekawiej jest w mieście, gdzie można się wepchnąć, przepchnąć, pojechać bokiem, schodami lub krawężnikiem.

Ideałem dla skorpiona jest mordercze supermoto – pod warunkiem, że ma głośny klakson i jeszcze głośniejsze wydechy. Husqvonda, czyli połączenie ramy z Husqvarny SMR450 oraz silnka Hondy… CR500! Po małych modyfikacjach ma pojemność 520 ccm i generuje ponad 80 KM. Aha, wiecie, że to dwusuw? Szalony skorpion powinien być szczęśliwy, no i nie będzie zużywał przedniej opony.

Wstęp: Horoskop dla motocyklistów – wróżenie z kluczyków
Podsumowanie horoskopu dla motocyklistów
Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły