Panna jako motocyklowy znak zodiaku
Piotr Jędrzejak
30 października 2012

Chodzący symbol pracy, sumienności i dokładności.

Wie, że gdy się postara, osiągnie cel. Własnymi efektami niechętnie się podzieli, nie ma nic za darmo. Efektywnie wykorzystuje czas, a gdy się nudzi, zaczyna szukać dziury w całym – umysł ciągle pracuje na wysokich obrotach. Panna jest skromna i punktualna, nigdy nie zawiedzie i zawsze jest uczciwa. Poza tym, z chęcią wynajdzie negatywne lub niebezpieczne sytuacje, ale tylko po to, by móc się przed nimi bronić. Na drodze gorszy jest chyba tylko Rak – przepisy to świętość, której trzeba się trzymać. Panna wszystko musi mieć dokładnie zaplanowane i nie lubi niespodzianek.

Motocykl musi być oszczędny, tani, ale i bezpieczny oraz godny zaufania. Na myśl nasuwa się przyszły maksiskuter Audi. W razie czego, jest miejsce na bagaż. W razie czego pasażer ma komfortowo. Audi nie powinno się psuć, a w razie czego, sieć serwisów jest spora. W razie czego powinien mieć też dostęp do Internetu lub satelit, żeby sprawdzić objazd remontowanej z zaskoczenia drogi. Maksi skuter Audi jeszcze nie powstał, więc automatycznie nasuwa się powód, dla którego Pannom już coś się nie podoba… Finalnie skuter może być nie taki, jak właśnie sobie zaplanowały. Tak w razie czego…

Wstęp: Horoskop dla motocyklistów – wróżenie z kluczyków
Podsumowanie horoskopu dla motocyklistów
Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły