Zodiakalny Byk – horoskop w wersji motocyklowej
Piotr Jędrzejak
30 października 2012

Byki to rozsądne, praktyczne i cierpliwe pracusie.

Dążą do celu i nie lubią rozpraszać zgromadzonej energii, a założony plan wypełniają w 100%, ani mniej, ani więcej. Byki to osoby bardzo konserwatywne i lubią przyjemności – są wręcz koneserami sztuki. Na drodze jest opanowanym i precyzyjnym motocyklistą, nie przesadza w żadną stronę. Problemy są jednak dwa. Po pierwsze droga może być malownicza, ale nie może generować wysokiego spalania i problemów. Po drugie, to samo tyczy się motocykla – niezbyt drogi, bo pieniądze mogą przydać się na czarną godzinę, na wypadek, na cokolwiek, na przyszłość…

Byki wsiadają więc na drogową replikę Ducati Desmosedici RR. Przecież, jest piękne, jest sztuką! Jako, że byk prowadzi rozważnie, na pewno go nie rozbije, a będzie czerpał maksimum przyjemności. Może i trzeba wyłożyć na niego sporo pieniędzy, ale to przecież inwestycja. Malownicze drogi z zakrętami – czy ktoś ma lepszą propozycję na winkle, niż sprzęt rodem z MotoGP?

Wstęp: Horoskop dla motocyklistów – wróżenie z kluczyków
Podsumowanie horoskopu dla motocyklistów
Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły